Varaa maksuton arviokäynti

NYT ON HYVÄ AIKA MYYDÄ

Asuntokaupassa on ennätysvilkas syksy ja asuntojen myyntiajat ovat todella nopeita. Huippuvälittäjiemme, stailaajiemme ja valokuvaajiemme kokemus yhdistettynä raikkaaseen konseptiimme on lyömätön yhdistelmä – siksi onnistumme. Kun haaveissasi on uusi koti, me toteutamme asumisen unelmasi.

Tutustu Vantaan välittäjiimme ja varaa maksuton arviokäynti.

17%
lyhyempi myyntiaika keskimäärin kuin muilla välitysliikkeillä Kuopion seudulla.
70 %
ajasta asuntoilmoituksen parissa käytetään kuvien katseluun. Meillä on tutkitusti parhaat kuvat.
95 %
Asiakkaistamme suosittelee Bo:n konseptia.
Lähteet: KVKL Hintaseurantapalvelu, Etuovi, Taloustutkimus ja Bo LKV

Tiimi - Bo LKV Vantaa



Sara Karén

asuntomyyjä, KiAT, partner
040 594 8114
sara.karen@bo.fi
Lue lisää


Mika Utria

myyntijohtaja, kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
0400 650 123
mika.utria@bo.fi
Lue lisää


Nina Männikkö

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 543 9805
nina.mannikko@bo.fi
Lue lisää


Helena Verho

asuntomyyjä, partner
0500 505 207
helena.verho@bo.fi
Lue lisää


Sari Kullberg

kiinteistönvälittäjä LKV, KED, partner
0400 615 557
sari.kullberg@bo.fi
Lue lisää


Katriina Kuusisto

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, IAT, partner
040 505 3634
katriina.kuusisto@bo.fi
Lue lisää


Petri Laatikainen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
0400 428 273
petri.laatikainen@bo.fi
Lue lisää


Mika Leinonen

asuntomyyjä KiAT, partner
0400 547 735
mika.leinonen@bo.fi
Lue lisää


Päivi-Sisko Niemi

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 241 3646
paivi-sisko.niemi@bo.fi
Lue lisää
Lähteet: KVKL Hintaseurantapalvelu 9.1.2020, Etuovi, Taloustutkimus ja Bo LKV