Oletko myymässä asuntoasi? Lets Bo It!

Koti kuuluu jokaisen tarinaan. Meiltä saat asiantuntevaa palvelua raikkaalla asenteella, tyylillä, luotettavuudella ja suurella sydämellä. Kokonaisvaltainen osaamisemme asuntojen myynnissä ja markkinoinnissa johtaa onnistuneeseen asuntokauppaan sekä parhaaseen asiakaskokemukseen.


Varaa maksuton arviokäynti


Tiimi - Bo LKV Oulu



Jaana Sevón

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
050 438 8135
jaana.sevon@bo.fi
Lue lisää


Kimmo Raappana

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 243 6417
kimmo@bo.fi
Lue lisää


Julia Hakala

myyntijohtaja, ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, KiAT, kaupanvahvistaja, partner
044 218 7489
julia.hakala@bo.fi
Lue lisää


Toni Haapakoski

asuntomyyjä, partner
040 569 8682
toni@bo.fi
Lue lisää


Milla Karlsson

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
0400 153 209
milla@bo.fi
Lue lisää


Maria Sippala

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 723 5142
maria.sippala@bo.fi
Lue lisää


Kimi Tervaniemi

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
045 651 0714
kimi@bo.fi
Lue lisää


Henri Veittikoski

asuntomyyjä, partner
0400 943 098
henri.veittikoski@bo.fi
Lue lisää


Sanna Jussila

kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
050 300 1667
sanna.jussila@bo.fi
Lue lisää