Asiakkaani etsii Vesijärveltä tasokasta vapaa-ajan asuntoa tai omakotitaloa.
Etsin asiakkaalleni unelmien kohdetta vapaa-ajan käyttöön Vesijärveltä, Päijänteeltä tai Ruotsalaiselta.
Nyt haussa on erittäin tasokas mökki, huvila tai omakotitalo omalla länteen avautuvalla rannalla. Mieluiten Vesijärveltä tai muiden kriteerien toteutuessa myös Päijänne sekä Ruotsalainen ovat mahdollisia, kunhan etäisyys Helsingistä säilyy reilun tunnin ajomatkan päässä. Rakennuksen tyylissä ollaan joustavia, kun talviasuttava kohde on tasokkaasti toteutettu ja täysin valmis kokonaisuus. Neliöitä tärkeämpää on hyvä ja toimiva keittiö sekä talvi-iltoja varten tunnelmallinen takka oleskelutiloissa.
Toiveissa myös mahdollisesti rantasauna makuutiloilla tai erillinen vieraiden majoittamiseen sopiva rakennus.
Ilta-aurinkoon antavan ilmansuunnan lisäksi asiakas arvostaa hyviä veneily mahdollisuuksia sekä rantaa, josta voi lähteä vesille myös isommallakin veneellä.
Löytyykö sinulta tähän Bo Match eli upea vapaa-ajan kohde Hollolasta, Heinolasta tai Asikkalasta? Budjetti lomakodille on 500 000…1 000 000, asiakkas maksaa välityspalkkion ja on valmis tekemään nopeita päätöksiä, kun oikea kohde löytyy. Hoidan myyntiprosessin luottamuksella ja ammattitaidolla alusta loppuun, ota yhteyttä jo tänään!
Tasokas, erittäin hyväkuntoinen huvila jossa ei välittömiä remonttitarpeita.
Ota yhteyttä välittäjäämme tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä sinuun: