Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Turku
Tampere
Oulu
Espoo
Lahti
Jyväskylä
Vantaa
Porvoo

BO LKV ESPOO

Piispanpiha 1
02200 Espoo
Puhelin 040 808 6832
espoo@bo.fi

BO LKV HELSINKI

Neitsytpolku 12
00140 Helsinki
Puhelin 040 808 6832
helsinki@bo.fi

BO LKV JYVÄSKYLÄ

Yliopistonkatu 32
40100 Jyväskylä
Puhelin 040 808 5310
jyvaskyla@bo.fi

BO LKV LAHTI

Rautatienkatu 20
15110 Lahti
Puhelin 040 808 5334
lahti@bo.fi

BO LKV OULU

Kansankatu 53
90100 Oulu
Puhelin 040 808 5823
oulu@bo.fi

BO LKV PORVOO

Mannerheiminkatu 4
06100 Porvoo
Puhelin 040 808 6832
porvoo@bo.fi

BO LKV TAMPERE

Kelloportinkatu 1A
33100 Tampere
Puhelin 040 808 6045
tampere@bo.fi

BO LKV TURKU

Läntinen Rantakatu 53
20100 Turku
Puhelin 040 808 5466
turku@bo.fi

BO LKV VANTAA

Silkkitehtaantie 5
01300 Vantaa
Puhelin 040 808 6832
vantaa@bo.fi

Ota yhteyttä!


Bo käsittelee henkilötietojasi Bo:n Tietosuojakäytännön mukaisesti.


BO LKV Turku



Jori Anttila

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
040 575 1050
jori.anttila@bo.fi
Lue lisää


Toni Sjöroos

Asuntomyyjä, KiAT, Partner
040 097 7785
toni.sjoroos@bo.fi
Lue lisää


Susanna Venho

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
040 501 9045
susanna.venho@bo.fi
Lue lisää


Heidi Häkkinen

Asuntomyyjä, Partner
044 241 1083
heidi@bo.fi
Lue lisää


Katriina Ranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
040 572 1286
katriina@bo.fi
Lue lisää


Ismo Aaltonen

Asuntomyyjä, KED, PARTNER
050 554 3642
ismo@bo.fi
Lue lisää


Oona Hallikainen

Sisustussuunnittelija, muotoilija

oona@bo.fi
Lue lisää


Johanna Salonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
050 407 8843
johanna.salonen@bo.fi
Lue lisää


Jenna Vuotinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 704 1146
jenna@bo.fi
Lue lisää


Nina Raudaskoski

Aluejohtaja, vastaava hoitaja, LKV
040 358 0249
nina.raudaskoski@bo.fi
Lue lisää


Jani-Matti Vuotinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 733 4807
jani-matti@bo.fi
Lue lisää


Minna Stude

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 131 2886
minna@bo.fi
Lue lisää


Fiia Kaerala

Sisustussuunnittelija / visualisti

fiia.kaerala@bo.fi
Lue lisää


Arne Hyvärinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 354 4884
arne@bo.fi
Lue lisää


Petri Malmberg

Kiinteistönvälittäjä, LKV, YKV, ETM, KHK, AKA, Julkinen kaupanvahvistaja, Partner
0400 260 150
petri.malmberg@bo.fi
Lue lisää


Ella-Noora Jokisalo

Sisustusartesaani, muotoilun opiskelija

ella.jokisalo@bo.fi
Lue lisää


Sofia Metsänranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, Partner
040 588 6314
sofia.metsanranta@bo.fi
Lue lisää


Annika Virtanen

KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ, LKV, PARTNER
050 540 4524
annika@bo.fi
Lue lisää


Jani Helenius

Asuntomyyjä, Partner
0400 185 947
jani@bo.fi
Lue lisää


Jaakko Häkli

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, SK, kaupanvahvistaja, Partner
040 740 2866
jaakko.hakli@bo.fi
Lue lisää


Annika Mero

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KIAT, PARTNER
040 588 5054
annika.mero@bo.fi
Lue lisää


Kaarina Nikkanen

KiAT, PARTNER
040 053 2642
kaarina@bo.fi
Lue lisää


Satu Sarparanta

ÄITIYSLOMALLA


Lue lisää


Maija Maunula

Asuntomyyjä, KiAT, Partner
044 252 9733
maija@bo.fi
Lue lisää


Mikko Ahola

Asuntomyyjä, Partner
040 553 2121
mikko.ahola@bo.fi
Lue lisää


Karoliina Vehviläinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, KK, Partner
045 121 0230
karoliina.vehvilainen@bo.fi
Lue lisää


Karoliina Siikarla

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAt, Partner
040 571 4250
karoliina@bo.fi
Lue lisää


Taina Vuori

Kiinteistönvälittäjä, LKV, eMBA, Partner
050 527 4106
taina.vuori@bo.fi
Lue lisää


Miska Sulander

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner
044 979 4179
miska@bo.fi
Lue lisää


Kati Ketola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, MBA, Partner
050 537 6804
kati.ketola@bo.fi
Lue lisää


Miika Salmela

Asuntomyyjä, Partner
0500 533 582
miika.salmela@bo.fi
Lue lisää


Pauliina Roslin

Toimistosihteeri, LKV
040 808 5466
pauliina.roslin@bo.fi
Lue lisää


Meeri Särkkä

Muotoilija, sisustussuunnittelija

meeri.sarkka@bo.fi
Lue lisää


Antti Kolari

Kiinteistönvälittäjä, KTM, LKV, Kaupanvahvistaja, Partner
040 704 1796
antti@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Helsinki



Virpi Romu

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
‭040 061 0018‬
virpi@bo.fi
Lue lisää


Erika Sihtola

Asuntomyyjä, Partner
040 965 2172
erika@bo.fi
Lue lisää


Anna Pesonius

Kiinteistönvälittäjä, LKV, MBA, partner
040 124 0210
anna.pesonius@bo.fi
Lue lisää


Tiina Kantola

Myyntipäällikkö, Kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
044 011 1066
tiina@bo.fi
Lue lisää


Sara Bensky-Pinomaa

Toimistosihteeri, välittäjäassistentti
040 518 3828
sara.bensky@bo.fi
Lue lisää


Linda Kukkonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 540 2348
linda@bo.fi
Lue lisää


Jenni Lehtinen

sisustusarkkitehti, stailaaja

jenni.lehtinen@bo.fi
Lue lisää


Sami Pelkonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 830 1029
sami.pelkonen@bo.fi
Lue lisää


Susanna Arnall

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner
0400 884 448
susanna@bo.fi
Lue lisää


Juha Hakala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
0400 482 854
juha.hakala@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

Aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Mika Suonsilta

Asuntomyyjä, partner
0400 224 553
mika.suonsilta@bo.fi
Lue lisää


Kia Kurikka

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, Partner
040 680 7703
kia@bo.fi
Lue lisää


Nina Lampinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Sisustussuunnittelija, Partner
0400 943 258
nina@bo.fi
Lue lisää


Marja Wickman

Äitiyslomalla


Lue lisää


Alex Salo

KiAt, Partner
044 977 1510
alex@bo.fi
Lue lisää


Saila Kurki

Social Media Coordinator

saila@bo.fi
Lue lisää


Matias Von Schantz

Asuntomyyjä, Partner
0500 870 872
matias@bo.fi
Lue lisää


Anu Tuomikoski

Sisustussuunnittelija / Stailaaja

anu.tuomikoski@bo.fi
Lue lisää


Sofia Nikamo

YLEMPI KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ YKV, LKV, KTM, Partner
044 331 2154
sofia@bo.fi
Lue lisää


Sebastian Gripenberg

Senior Advisor, Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
050 568 8438
sebastian.gripenberg@bo.fi
Lue lisää


Rona Pomoell

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 515 4747
rona@bo.fi
Lue lisää


Liina Heinonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 664 6416
liina@bo.fi
Lue lisää


Minna Wiik

Asuntomyyjä, Partner
050 5944 554
minna.wiik@bo.fi
Lue lisää


Jesper Rautiainen

Partner
045 663 9293
jesper.rautiainen@bo.fi
Lue lisää


Katja Enarvi

Graafinen suunnittelija, Sisällöntuottaja

katja.enarvi@bo.fi
Lue lisää


Jaana Kariniemi

Asuntomyyjä, Partner
0400 800 377
jaana@bo.fi
Lue lisää


Pipsa Saarinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 136 0980‬
pipsa@bo.fi
Lue lisää


Susanna Valve

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 174 8144
susanna.valve@bo.fi
Lue lisää


Niina Laine

Toimistopäällikkö
0500 408 688
niina.laine@bo.fi
Lue lisää


Janne Kieselbach

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 806 8299
jk@bo.fi
Lue lisää


Aarno Saine

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
050 369 2400
aarno@bo.fi
Lue lisää


Christine Barbieri-Saurén

Toimistokoordinaattori
040 808 6832
christine@bo.fi
Lue lisää


Jenni Paajanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, YTM, Partner
040 662 0156
jenni.paajanen@bo.fi
Lue lisää


Patrick Frisk

Asuntomyyjä, Partner, M.Sc.
040 534 3590
patrick@bo.fi
Lue lisää


Krista Malmivaara

YLEMPI KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ YKV, LKV, KIAT, FM, PARTNER
040 521 9263
krista@bo.fi
Lue lisää


Ronny Roslöf

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED, Partner
040 661 0011
ronny@bo.fi
Lue lisää


Susanne Gerstenmaier

Kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
050 318 0132
susanne@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Espoo



Roni Arvonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, partner
0400 518 888
roni@bo.fi
Lue lisää


Saila Kurki

Social Media Coordinator

saila@bo.fi
Lue lisää


Jaakko Haapamäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Kaupanvahvistaja, partner
040 9522 162
jaakko@bo.fi
Lue lisää


Kusti Ristiluoma

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Partner
0400 443 103
kusti@bo.fi
Lue lisää


Kerstin Ståhlberg

Asuntomyyjä, Partner
0400 487 478
kerstin@bo.fi
Lue lisää


Katja Enarvi

Graafinen suunnittelija, Sisällöntuottaja

katja.enarvi@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

Aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Lauri Katas

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, partner
040 9522 145
lauri@bo.fi
Lue lisää


Eveliina Laine

Kiinteistönvälittäjä LKV, KM, Partner
040 869 8579
eveliina@bo.fi
Lue lisää


Veli Myllylä

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, LKV, KAUPANVAHVISTAJA, PARTNER
040 709 0555
veli@bo.fi
Lue lisää


Helena Mikkonen

Toimistosihteeri
050 376 1134‬
helena.mikkonen@bo.fi
Lue lisää


Tarmo Wuolab

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, partner
044 080 7630
tarmo@bo.fi
Lue lisää


Christina Tapojärvi

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Sisustusstailaaja, Partner
044 977 7764
christina@bo.fi
Lue lisää


Stefan von Harpe

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, partner
0400 377 358
stefan@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Oulu



Anu Peltoniemi

Sisustussuunnittelija, stailaaja

anu@bo.fi
Lue lisää


Toni Haapakoski

Asuntomyyjä, Partner
040 569 8682
toni@bo.fi
Lue lisää


Julia Hakala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KIAT, Kaupanvahvistaja, Partner
044 218 7489
julia.hakala@bo.fi
Lue lisää


Veli-Matti Lappalainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
044 982 1249
veli-matti@bo.fi
Lue lisää


Eeva Takkunen

Visualisti, markkinointiviestijä, valokuvaaja
040 747 5552
eeva@bo.fi
Lue lisää


Sanna Jussila

LKV, Kiinteistönvälittäjä, Kaupanvahvistaja, Partner
050 300 1667
sanna.jussila@bo.fi
Lue lisää


Janne Hietanen

Myyntijohtaja, Vastaava hoitaja, Kaupanvahvistaja, LKV, Partner
040 680 2825
janne.hietanen@bo.fi
Lue lisää


Hannu Uusitalo

VALOKUVAAJA, VAT
040 570 2312
hannu.uusitalo@bo.fi
Lue lisää


Kimmo Raappana

Kiinteistövälittäjä, LKV, Partner
044 243 6417
kimmo@bo.fi
Lue lisää


Joni Romppainen

Asuntomyyjä, KTM, Partner
040 540 0672
joni@bo.fi
Lue lisää


Piia Sevander

Sihteeri
040 808 5823
piia@bo.fi
Lue lisää


Riina Ek-Hietanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 5522 233
riina.ek-hietanen@bo.fi
Lue lisää


Milla Karlsson

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kiat, Partner
0400 153 209
milla@bo.fi
Lue lisää


Jenni Määttä

Lomalla


Lue lisää


Sakari Halonen

Asuntomyyjä, Partner
044 230 0884
sakari@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Lahti



Johanna Mattila

Sisustusarkkitehti, Stailisti

johanna.mattila@bo.fi
Lue lisää


René Piiroinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
044 594 8985
rene@bo.fi
Lue lisää


Leena Talvio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 152 4062
leena.talvio@bo.fi
Lue lisää


Eetu Vikman

Asuntomyyjä, Partner
045 203 8600
eetu.vikman@bo.fi
Lue lisää


Anna Nikunen

Aluejohtaja, LKV, LVV, Partner
044 906 8340
anna.nikunen@bo.fi
Lue lisää


Janita Matilainen

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, Partner
040 727 7281
janita.matilainen@bo.fi
Lue lisää


Hannele Leivo-Kaija

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
0400 295 104
hannele@bo.fi
Lue lisää


Marja Jääskeläinen

Asuntomyyjä, partner
044 357 6157
marja.jaaskelainen@bo.fi
Lue lisää


Niina Häkämies

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
050 331 6767
niina.hakamies@bo.fi
Lue lisää


Toni Mäenpää

Myyntijohtaja, Osakas
040 709 9009
toni.maenpaa@bo.fi
Lue lisää


Katja Kolu

Asuntomyyjä, Partner
0400 199 076
katja.kolu@bo.fi
Lue lisää


Susanna Kivioja

Muotoilija, Sisustussuunnittelija

susanna.kivioja@bo.fi
Lue lisää


Henna Raivio

Myyntisihteeri
041 545 1911
henna.raivio@bo.fi
Lue lisää


Markku Heikkilä

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
0400 285 007
markku.heikkila@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Jyväskylä



Liisa Kulmala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, Partner
040 968 3531
liisa.kulmala@bo.fi
Lue lisää


Miia Juntunen

Valokuvaaja, visualisti


Lue lisää


Nina Riihimäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Sisustussuunnittelija, Kaupanvahvistaja, Partner
044 230 1931
nina.riihimaki@bo.fi
Lue lisää


Päivi Riuttamäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner
045 182 5863
paivi@bo.fi
Lue lisää


Hanna Latva-Lusa

Toimistosihteeri, LKV

hanna.latva-lusa@bo.fi
Lue lisää


Saara Ilmarinen

Stailaaja, visualisti


Lue lisää


Katja Pyörälä

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 541 2504
katja.pyorala@bo.fi
Lue lisää


Nina Saleva

Myyntipäällikkö, LKV, Kaupanvahvistaja, Partner
045 264 8177
nina.saleva@bo.fi
Lue lisää


Anna-Kaisa Viljanmaa

Asuntomyyjä, Partner
045 182 9525
anna-kaisa@bo.fi
Lue lisää


Piritta Huumo

Asuntomyyjä, Partner
045 197 8710
piritta.huumo@bo.fi
Lue lisää


Mari Valkeinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, Kaupanvahvistaja, Partner
040 746 2502
mari.valkeinen@bo.fi
Lue lisää


Pentti Mustonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kaupanvahvistaja, Partner
044 231 4650
pentti.mustonen@bo.fi
Lue lisää


Sami Nivala

Myyntijohtaja, LKV, KED, Kaupanvahvistaja
040 069 6231
sami.nivala@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Vantaa



Sanna Rokala

Asuntomyyjä, Partner
040 555 8470
sanna.rokala@bo.fi
Lue lisää


Laura Mitrunen

Asuntomyyjä, Partner
0400 589 224
laura.mitrunen@bo.fi
Lue lisää


Sari Kullberg

Asuntomyyjä, Partner
0400 615 557
sari.kullberg@bo.fi
Lue lisää


Mika Leinonen

Asuntomyyjä, Partner
040 054 7735
mika.leinonen@bo.fi
Lue lisää


Marjo Naukkarinen

Suunnittelija, stailaaja, sisällöntuottaja
040 506 0441
marjo.naukkarinen@bo.fi
Lue lisää


Eeva Ripatti

Toimistosihteeri
041 534 9443
eeva.ripatti@bo.fi
Lue lisää


Katariina Ahlbäck

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
050 521 2508
katariina.ahlback@bo.fi
Lue lisää


Mia Lehtonen

Myyntipäällikkö, YKV, LKV, Partner, Kaupanvahvistaja
0400 369 666
mia@bo.fi
Lue lisää


Tanja Piira

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 180 6556
tanja.piira@bo.fi
Lue lisää


Nina Männikkö

LKV, KiAT, Partner
040 543 9805
nina.mannikko@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Porvoo



Kristian Lindfors

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
050 326 9090
kristian@bo.fi
Lue lisää


Nita Hauhia

Visualisti

nita@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

Aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Jatta Toivola

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 764 4316
jatta@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Tampere



Jussi Kuitunen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Partner
040 560 6654
jussi.kuitunen@bo.fi
Lue lisää


Mikko Levo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 965 5550
mikko@bo.fi
Lue lisää


Jesse Niittymäki

Asuntomyyjä, DI, Partner
040 678 7516
jesse@bo.fi
Lue lisää


Eetu Ehrola

Asuntomyyjä, Partner
0400 235 663
eetu@bo.fi
Lue lisää


Mika Jaskari

Asuntomyyjä, Partner
040 650 3377
mika@bo.fi
Lue lisää


Hanna Löytynoja

Asuntomyyjä, Partner
050 574 6279
hanna.loytynoja@bo.fi
Lue lisää


Heini Isotalo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
0400 769 212
heini@bo.fi
Lue lisää


Riina Ritola

Aluejohtaja, LKV, Kaupanvahvistaja, Vastaava hoitaja
050 441 1772
riina@bo.fi
Lue lisää


Eero Konttila

Myyntijohtaja, LKV, Osakas
0500 622 699
eero.konttila@bo.fi
Lue lisää


Marko Lamu

Myyntijohtaja, LKV, KiAT
040 801 3166
marko.lamu@bo.fi
Lue lisää


Anne Kytömäki

Kiinteistönvälittäjä, Projektijohtaja, LKV, KiAT, Partner
040 527 5137
anne.kytomaki@bo.fi
Lue lisää


Laura Touronen

Stailaaja, sisällöntuottaja

laura.touronen@bo.fi
Lue lisää


Janne Suoniemi

Asuntomyyjä, Partner
0400 766 507
janne@bo.fi
Lue lisää


Sami Nyman

Yhteistyöyrittäjä, LKV, Kiat
040 358 8839
sami.nyman@bo.fi
Lue lisää


Anna Pylsy

ÄITIYSLOMALLA


Lue lisää


Petri Pykäläinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
0400 631 605
petri@bo.fi
Lue lisää


Noora Raitanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAt
040 414 0180
noora@bo.fi
Lue lisää


Tiina Turpeinen

Toimistosihteeri
040 676 4497
tiina.turpeinen@bo.fi
Lue lisää


Markku Airola

Asuntomyyjä, Partner
040 541 1889
markku.airola@bo.fi
Lue lisää


Sari Mesiranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 223 0600
sari@bo.fi
Lue lisää


Anna Saravo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
044 050 0659
anna.saravo@bo.fi
Lue lisää


Valtteri Lampinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
044 077 8988
valtteri@bo.fi
Lue lisää


Marko Vähätalo

Asuntomyyjä, Partner
050 466 6315
marko.vahatalo@bo.fi
Lue lisää


Mikko Lamu

Asuntomyyjä, Partner
0400 357 100
mikko.lamu@bo.fi
Lue lisää


Laura Lahtinen

Toimistopäällikkö
044 051 0821
laura@bo.fi
Lue lisää


Irma Nieminen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 186 3399
irma.nieminen@bo.fi
Lue lisää

Bo Family Group Oy



Tuomas Mäkelä

YRITTÄJÄ, PERUSTAJAOSAKAS
040 553 6445
tuomas@bo.fi
Lue lisää


Anna Ritakallio-Mäkelä

YRITTÄJÄ, PERUSTAJAOSAKAS
050 577 0564
anna@bo.fi
Lue lisää


Anssi Kiviranta

YRITTÄJÄ, LKV
PERUSTAJAOSAKAS

050 313 0611
anssi@bo.fi
Lue lisää


Sirena Kiviranta

YRITTÄJÄ, LKV
PERUSTAJAOSAKAS

040 084 8920
sirena@bo.fi
Lue lisää


Peeta Peltola

Luova johtaja
044 559 5979
peeta@bo.fi
Lue lisää


Kati Kulmala

Talouspäällikkö
040 737 2585
kati@bo.fi
Lue lisää


Kati Rasku

Mediayhteistyöt
040 836 4286
kati.rasku@bo.fi
Lue lisää


Martti Leskinen

Kiinteistöneuvos

martti.leskinen@bo.fi
Lue lisää


Matias Lukander

Luova suunnittelija
045 128 1912
matias.lukander@bo.fi
Lue lisää


Sanni Koffert

AD, muotoilija

sanni.koffert@bo.fi
Lue lisää


Saija Boedeker

Sopimusasiantuntija, oikeustradenomi, LKV, YKV

saija@bo.fi
Lue lisää


Tuomo Räsänen

Toimitusjohtaja
040 718 2840
tuomo@bo.fi
Lue lisää
Bo Match Sneak Peek