Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Turku
Tampere
Oulu
Espoo

BO LKV HELSINKI

Neitsytpolku 12
00140 Helsinki
Puhelin 040 808 6832
helsinki@bo.fi

BO LKV TAMPERE

Kelloportinkatu 1A
33100 Tampere
Puhelin 040 808 6045
tampere@bo.fi

BO LKV TURKU

Itäinen Rantakatu 56
20810 Turku
Puhelin 040 808 5466
turku@bo.fi

BO LKV ESPOO

Piispanpiha 1
02200 Espoo
Puhelin 040 808 6832
espoo@bo.fi

BO LKV OULU

Kansankatu 53
90100 Oulu
Puhelin 040 808 5823
oulu@bo.fi

BO LKV NAANTALI

Rantakatu 20
21100 Naantali
Puhelin 040 808 5466
naantali@bo.fi

Ota yhteyttä!


Bo käsittelee henkilötietojasi Bo:n Tietosuojakäytännön mukaisesti.

BO LKV:N YHTEYSHENKILÖT



Tuomas Mäkelä

Yrittäjä, Perustajaosakas
040 553 6445
tuomas@bolkv.fi
Lue lisää


Anna Ritakallio-Mäkelä

Yrittäjä, Perustajaosakas
050 577 0564
anna@bolkv.fi
Lue lisää


Anssi Kiviranta

Yrittäjä, LKV
Perustajaosakas

050 313 0611
anssi@bolkv.fi
Lue lisää


Sirena Kiviranta

Yrittäjä, LKV
Perustajaosakas

040 0848 920
sirena@bolkv.fi
Lue lisää

BO LKV Turku



Minna Stude

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 131 2886
minna@bolkv.fi
Lue lisää


Miska Sulander

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner
040 144 2206
miska@bo.fi
Lue lisää


Annika Virtanen

KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ LKV, PARTNER
050 540 4524
annika@bolkv.fi
Lue lisää


Jutta Karihtala

Sisustussuunnittelija / muotoilija

jutta.karihtala@bolkv.fi
Lue lisää


Maija Maunula

Asuntomyyjä, KiAT, Partner
044 252 9733
maija@bolkv.fi
Lue lisää


Mikko Ahola

Asuntomyyjä, Partner
040 553 2121
mikko.ahola@bo.fi
Lue lisää


Sirpa Sobral

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
040 670 7440
sirpa@bolkv.fi
Lue lisää


Toni Sjöroos

Asuntomyyjä, KiAT, Partner
040 097 7785
toni.sjoroos@bo.fi
Lue lisää


Antti Kolari

Kiinteistönvälittäjä, KTM, LKV, Partner
040 704 1796
antti@bolkv.fi
Lue lisää


Johanna Hansén

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
040 969 6679
johanna.hansen@bolkv.fi
Lue lisää


Jani Helenius

Asuntomyyjä, Partner
0400 185 947
jani@bolkv.fi
Lue lisää


Miika Salmela

Asuntomyyjä, Partner
0500 533 582
miika.salmela@bo.fi
Lue lisää


Ismo Aaltonen

MYYNTINEUVOTTELIJA, KED, PARTNER
050 554 3642
ismo@bolkv.fi
Lue lisää


Johanna Willberg

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, YKV, LKV, KAUPANVAHVISTAJA, PARTNER
040 041 0248
johanna@bolkv.fi
Lue lisää


Tuula Hacklin

Toimistopäällikkö, LKV
040 8085 928
tuula@bo.fi
Lue lisää


Karoliina Siikarla

ÄITIYSLOMALLA


Lue lisää


Oona Hallikainen

Sisustussuunnittelija / muotoilija

oona@bo.fi
Lue lisää


Kaarina Nikkanen

KiAT, PARTNER
040 053 2642
kaarina@bolkv.fi
Lue lisää


Karoliina Vehviläinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, KK, Partner
045 121 0230
karoliina.vehvilainen@bo.fi
Lue lisää


Jaakko Häkli

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, SK, kaupanvahvistaja, Partner
040 740 2866
jaakko.hakli@bo.fi
Lue lisää


Jenna Vuotinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 704 1146
jenna@bo.fi
Lue lisää


Kati Kulmala

Talouspäällikkö
040 737 2585
kati@bolkv.fi
Lue lisää


Sofia Metsänranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, Partner
040 588 6314
sofia.metsanranta@bo.fi
Lue lisää


Susanna Venho

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
040 501 9045
susanna.venho@bo.fi
Lue lisää


Petri Abrahamsson

Aluejohtaja,YKV, LKV, Kaupanvahvistaja
0400 905 599
petri.abrahamsson@bo.fi
Lue lisää


Kati Ketola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, MBA, Partner
050 537 6804
kati.ketola@bo.fi
Lue lisää


Satu Sarparanta

Asuntomyyjä, Partner
040 729 5225
satu@bolkv.fi
Lue lisää


Katriina Ranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
040 572 1286
katriina@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Naantali



Kirsi Pursiainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, YKV, Partner
040 7189 065
kirsi@bolkv.fi
Lue lisää


Heidi Häkkinen

Asuntomyyjä, Partner
044 241 1083
heidi@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Helsinki



Joel Huotilainen

Kiinteistönvälittäjä, Partner, LKV, LVV
040 775 0280
joel@bolkv.fi
Lue lisää


Rona Pomoell

Kiinteistövälittäjä, LKV, Partner
040 515 4747
rona@bolkv.fi
Lue lisää


Kia Kurikka

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, Partner
040 680 7703
kia@bolkv.fi
Lue lisää


Mika Leinonen

Asuntomyyjä, Partner
040 054 7735
mika.leinonen@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

Aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Susanna Valve

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 174 8144
susanna.valve@bo.fi
Lue lisää


Janne Kieselbach

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 806 8299
janne.kieselbach@bolkv.fi
Lue lisää


Mia Lehtonen

YLEMPI KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ YKV, LKV, PARTNER, KAUPANVAHVISTAJA
0400 369666
mia@bolkv.fi
Lue lisää


Patrick Frisk

Asuntomyyjä, Partner, M.Sc.
040 5343590
patrick@bolkv.fi
Lue lisää


Stefan Rehnström

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Partner
040 768 1516
stefan.rehnstrom@bo.fi
Lue lisää


Mika Suonsilta

Myyntineuvottelija, partner
0400 224 553
mika.suonsilta@bo.fi
Lue lisää


Pipsa Saarinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 136 0980‬
pipsa@bo.fi
Lue lisää


Sanna Luhaniemi

SISUSTUSSUUNNITTELIJA / MUOTOILIJA

sanna@bo.fi
Lue lisää


Jenni Paajanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, YTM, Partner
040 662 0156
jenni.paajanen@bo.fi
Lue lisää


Matias Von Schantz

Myyntineuvottelija, Partner
0500 870872
matias@bolkv.fi
Lue lisää


Susanna Arnall

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner
0400 884 448
susanna@bo.fi
Lue lisää


Marja Wickman

Äitiyslomalla


Lue lisää


Virpi Romu

Kiinteistönvälittäjä, LKV partner
‭040 061 0018‬
virpi@bo.fi
Lue lisää


Sofia Nikamo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, Partner
044 3312154
sofia@bolkv.fi
Lue lisää


Jaana Kariniemi

Asuntomyyjä, Partner
0400 800 377
jaana@bolkv.fi
Lue lisää


Kristian Lindfors

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
050 326 9090
kristian.lindfors@bo.fi
Lue lisää


Aarno Saine

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
050 369 2400
aarno@bolkv.fi
Lue lisää


Erika Sihtola

Myyntineuvottelija, Partner
040 965 2172
erika@bolkv.fi
Lue lisää


Peeta Peltola

Sisustussuunnittelija / stailisti

peeta@bo.fi
Lue lisää


Tiina Kantola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
044 0111066
tiina@bolkv.fi
Lue lisää


Anna Pesonius

Kiinteistönvälittäjä, LKV, MBA, partner
040 124 0210
anna.pesonius@bo.fi
Lue lisää


Linda Kukkonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 5402348
linda@bolkv.fi
Lue lisää


Nina Lampinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Sisustussuunnittelija, Partner
0400 943258
nina@bolkv.fi
Lue lisää


Krista Malmivaara

YLEMPI KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ YKV, LKV, KIAT, FM, PARTNER
040 521 9263
krista@bo.fi
Lue lisää


Christine Barbieri-Saurén

Toimistokoordinaattori
040 808 6832
christine@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Espoo



Tarmo Wuolab

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, partner
044 0807 630
tarmo@bo.fi
Lue lisää


Veli Myllylä

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, LKV, KAUPANVAHVISTAJA, PARTNER
040 709 0555
veli@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

Aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Leena Rotko

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, partner
040 522 7302
leena@bo.fi
Lue lisää


Roni Arvonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, partner
0400 518 888
roni@bo.fi
Lue lisää


Kusti Ristiluoma

LKV, LVV, KiAT, Partner
0400 443 103
kusti@bo.fi
Lue lisää


Lauri Katas

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, partner
040 9522 145
lauri@bo.fi
Lue lisää


Kerstin Ståhlberg

Myyntineuvottelija / försäljningsrepresentant, Partner
0400 487 478
kerstin@bo.fi
Lue lisää


Christina Tapojärvi

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Sisustusstailaaja, Partner
044 977 7764
christina@bo.fi
Lue lisää


Jaakko Haapamäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Kaupanvahvistaja, partner
040 9522 162
jaakko@bo.fi
Lue lisää


Stefan von Harpe

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, partner
0400 377 358
stefan@bo.fi
Lue lisää


Helena Mikkonen

Toimistosihteeri
050 376 1134‬
helena.mikkonen@bo.fi
Lue lisää


Helena Kuikka

YLEMPI KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ YKV, LKV, KIAT, PARTNER, KAUPANVAHVISTAJA
040 554 9722
helena.kuikka@bolkv.fi
Lue lisää

BO LKV Oulu



Eeva Takkunen

Visualisti, markkinointiviestijä, valokuvaaja
040 747 5552
eeva@bo.fi
Lue lisää


Piia Sevander

Sihteeri
040 808 5823
piia@bo.fi
Lue lisää


Janne Hietanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, kaupanvahvistaja, partner
040 680 2825
janne.hietanen@bo.fi
Lue lisää


Riina Ek-Hietanen

kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 5522 233
riina.ek-hietanen@bo.fi
Lue lisää


Milla Karlsson

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kiat, Partner
0400 153 209
milla@bo.fi
Lue lisää


Kimmo Raappana

Kiinteistövälittäjä, LKV, PARTNER
044 243 6417
kimmo@bo.fi
Lue lisää


Toni Haapakoski

Asuntomyyjä, Partner
040 569 8682
toni@bo.fi
Lue lisää


Hannu Uusitalo

VALOKUVAAJA, VAT
040 570 2312
hannu.uusitalo@bo.fi
Lue lisää


Mari Koivumäki

Asuntomyyjä, Partner
050 349 3975
mari@bo.fi
Lue lisää


Veli-Matti Lappalainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
044 982 1249
veli-matti@bo.fi
Lue lisää


Niina Kuusisaari

ALUEJOHTAJA, LKV, FM, VASTAAVA HOITAJA
044 9710 750
niina@bo.fi
Lue lisää


Anu Peltoniemi

STAILAAJA / SISUSTUSSUUNNITTELIJA OPISKELIJA

anu@bo.fi
Lue lisää


Jenni Määttä

Asuntomyyjä, Partner
045 122 2625
jenni@bo.fi
Lue lisää


Leena Mustonen

Asuntomyyjä, partner
044 243 7006
leena.mustonen@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Tampere



Noora Raitanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAt
040 414 0180
noora@bo.fi
Lue lisää


Anna Saravo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
044 050 0659
anna.saravo@bolkv.fi
Lue lisää


Sami Nyman

Myyntijohtaja, LKV, KiAT
040 358 8839
sami.nyman@bolkv.fi
Lue lisää


Jesse Niittymäki

Asuntomyyjä, DI, Partner
040 678 7516
jesse@bolkv.fi
Lue lisää


Marko Lamu

Myyntijohtaja, LKV, KiAT
040 801 3166
marko.lamu@bolkv.fi
Lue lisää


Anne Kytömäki

Kiinteistönvälittäjä, Projektijohtaja, LKV, KiAT, Partner
040 527 5137
anne.kytomaki@bo.fi
Lue lisää


Janne Suoniemi

Asuntomyyjä, Partner
0400 766 507
janne@bolkv.fi
Lue lisää


Valtteri Lampinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
044 077 8988
valtteri@bo.fi
Lue lisää


Riina Ritola

Aluejohtaja, LKV, Kaupanvahvistaja, Vastaava hoitaja
050 4411 772
riina@bolkv.fi
Lue lisää


Laura Lahtinen

Toimistopäällikkö
044 051 0821
laura@bolkv.fi
Lue lisää


Mikko Levo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 9655 550
mikko@bolkv.fi
Lue lisää


Sari Mesiranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 2230 600
sari@bolkv.fi
Lue lisää


Eero Konttila

Myyntijohtaja, LKV, Osakas
0500 622 699
eero.konttila@bo.fi
Lue lisää


Mikko Lamu

Asuntomyyjä, Partner
0400 357 100
mikko.lamu@bo.fi
Lue lisää


Petri Pykäläinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
0400 631 605
petri@bo.fi
Lue lisää


Jussi Kuitunen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Partner
040 560 6654
jussi.kuitunen@bo.fi
Lue lisää


Mika Jaskari

Asuntomyyjä, Partner
040 650 3377
mika@bo.fi
Lue lisää


Pekka Salo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KIAT, Partner
044 2434 240
pekka@bo.fi
Lue lisää


Tiina Turpeinen

Toimistosihteeri
040 676 4497
tiina.turpeinen@bo.fi
Lue lisää


Anna Pylsy

Sisustussuunnittelija, muotoilija

anna.pylsy@bolkv.fi
Lue lisää


Eetu Ehrola

Asuntomyyjä, Partner
0400 235 663
eetu@bolkv.fi
Lue lisää
Senak Peek