Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Espoo
Jyväskylä
Kuopio
Lahti
Oulu
Porvoo
Turku
Tampere
Vantaa

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

Tiimi - Bo LKV Jyväskylä



Piritta Huumo

asuntomyyjä, partner
045 197 8710
piritta.huumo@bo.fi
Lue lisää


Päivi Riuttamäki

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, partner
045 182 5863
paivi@bo.fi
Lue lisää


Mari Valkeinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, kaupanvahvistaja, partner
040 746 2502
mari.valkeinen@bo.fi
Lue lisää


Saara Ilmarinen

stailaaja, visualisti


Lue lisää


Hanna Latva-Lusa

toimistosihteeri, LKV

hanna.latva-lusa@bo.fi
Lue lisää


Sami Nivala

aluejohtaja, LKV, KED, kaupanvahvistaja
040 069 6231
sami.nivala@bo.fi
Lue lisää


Pentti Mustonen

kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja, partner
044 231 4650
pentti.mustonen@bo.fi
Lue lisää


Jorma Ikonen

asuntomyyjä, partner
0400 419 555
jorma.ikonen@bo.fi
Lue lisää


Miia Juntunen

valokuvaaja, visualisti


Lue lisää


Katja Pyörälä

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 541 2504
katja.pyorala@bo.fi
Lue lisää


Anna-Kaisa Viljanmaa

asuntomyyjä, partner
045 182 9525
anna-kaisa@bo.fi
Lue lisää


Nina Saleva

myyntipäällikkö, LKV, kaupanvahvistaja, partner
045 264 8177
nina.saleva@bo.fi
Lue lisää


Liisa Kulmala

kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, partner
040 968 3531
liisa.kulmala@bo.fi
Lue lisää

BO LKV JYVÄSKYLÄ
Yliopistonkatu 32, 40100 Jyväskylä

040 808 5310 | jyvaskyla@bo.fi
Y-tunnus: 2953836-5

Helmikuussa 2019 avattu Jyväskylän toimistomme on jo lyhyessä ajassa vakiinnuttanut paikkansa alueen kiinteistömarkkinoilla. Myyntikonseptimme erottuu selkeästi joukosta kaupungin tarjonnassa, joten on ilo todeta, että Bo:n suunnannäyttäjyys alalla on toiminut myöskin Keski-Suomessa. Jyväskylän tiimimme koostuu todellisista ammattilaisista, joilla on vuosien kokemus kiinteistönvälityksestä. Heidän tekemisessään näkyy aito innostus ja halu varmistaa aina paras mahdollinen asiakaskokemus.

Jyväskylän toimistomme välittäjät palvelevat koko Keski-Suomen alueella.