Soita 040 808 6832

Bo LKV Porvoo

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV PORVOO
Mannerheiminkatu 4, 06100 Porvoo

040 808 6832 | porvoo@bo.fi
Y-tunnus: 2796776-4



Kristian Lindfors

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
050 326 9090
kristian@bo.fi
Lue lisää


Nita Hauhia

visualisti

nita@bo.fi
Lue lisää


Susanna Valve

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 174 8144
susanna.valve@bo.fi
Lue lisää


Jatta Toivola

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 764 4316
jatta@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää

Hurmaava pieni puutalo Vanhan Porvoon laitamilla on kuin Bo:n toimistoksi tehty: vanhat, patinoituneet lattialankut ja suuret ikkunat tekevät toimistoomme ainutlaatuisen lempeän ja idyllisen tunnelman. Toimisto on kompakti, mutta sitäkin toimivampi ja sympaattisempi – niin tilan kuin tekijöidenkin puolesta. Bo:n pienimmässä toimistossa työskentelee tällä hetkellä kolme välittäjää. He hoitavat projekteja myös yhdessä, ja mikä tärkeintä, tuntevat Itä-Uudenmaan kuin omat taskunsa.

 

Porvoon toimistomme välittäjät palvelevat koko Uudenmaan alueella.