Bo LKV Vantaa

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV VANTAA
Silkkitehtaantie 5, 01300 Vantaa

040 808 6832 | vantaa@bo.fi
Y-tunnus: 2796776-4



Mika Utria

myyntijohtaja, kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja
0400 650 123
mika.utria@bo.fi
Lue lisää


Mika Leinonen

asuntomyyjä KiAT, partner
0400 547 735
mika.leinonen@bo.fi
Lue lisää


Eeva Ripatti

toimistosihteeri
041 534 9443
eeva.ripatti@bo.fi
Lue lisää


Sari Kullberg

kiinteistönvälittäjä LKV, KED, partner
0400 615 557
sari.kullberg@bo.fi
Lue lisää


Päivi-Sisko Niemi

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 241 3646
paivi-sisko.niemi@bo.fi
Lue lisää


Nina Männikkö

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 543 9805
nina.mannikko@bo.fi
Lue lisää


Helena Verho

asuntomyyjä, partner
0500 505 207
helena.verho@bo.fi
Lue lisää

Vantaan toimisto on perustettu vanhan silkkitehtaan pohjakerrokseen korkeaan tehdashalliin, jonka uuden elämän suunnittelussa olemme saaneet olla mukana alusta asti. Tila sopii tarpeisiimme sekä Bo:n tyyliin todella hyvin; valo ja ilma saavat suurimman roolin tilaa rakentavina tekijöinä. Silkkitehtaan upeat rakennukset ovat arvokas runko tulevalle tapahtumakorttelille, johon Bo on asettunut taloksi ensimmäisten joukossa. Osa Vantaan tiimin jäsenistä on ollut mukana Bo:n matkassa pääkaupunkiseudulla alusta asti. Alan kokemuksen ja uuden ympäristön yhdistelmästä huokuu taitoa ja energiaa.

Vantaan toimistomme välittäjät palvelevat koko Uudenmaan alueella.