Bo LKV Vantaa

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 240:sta ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV VANTAA
Silkkitehtaantie 5, 01300 Vantaa

040 808 6832 | vantaa@bo.fi
Y-tunnus: 2796763-3



Sara Karén

asuntomyyjä, KiAT, partner
040 594 8114
sara.karen@bo.fi
Lue lisää


Päivi-Sisko Niemi

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 241 3646
paivi-sisko.niemi@bo.fi
Lue lisää


Helena Verho

asuntomyyjä, partner
0500 505 207
helena.verho@bo.fi
Lue lisää


Katriina Kuusisto

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, IAT, partner
040 505 3634
katriina.kuusisto@bo.fi
Lue lisää


Sari Kullberg

kiinteistönvälittäjä LKV, KED, partner
0400 615 557
sari.kullberg@bo.fi
Lue lisää


Petri Laatikainen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
0400 428 273
petri.laatikainen@bo.fi
Lue lisää


Mika Leinonen

asuntomyyjä KiAT, partner
0400 547 735
mika.leinonen@bo.fi
Lue lisää


Mika Utria

myyntijohtaja, kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja
0400 650 123
mika.utria@bo.fi
Lue lisää

Vantaan toimisto on perustettu vanhan silkkitehtaan pohjakerrokseen korkeaan tehdashalliin, jonka uuden elämän suunnittelussa olemme saaneet olla mukana alusta asti. Tila sopii tarpeisiimme sekä Bo:n tyyliin todella hyvin; valo ja ilma saavat suurimman roolin tilaa rakentavina tekijöinä. Silkkitehtaan upeat rakennukset ovat arvokas runko tulevalle tapahtumakorttelille, johon Bo on asettunut taloksi ensimmäisten joukossa. Osa Vantaan tiimin jäsenistä on ollut mukana Bo:n matkassa pääkaupunkiseudulla alusta asti. Alan kokemuksen ja uuden ympäristön yhdistelmästä huokuu taitoa ja energiaa.

Vantaan toimistomme välittäjät palvelevat koko Uudenmaan alueella.