Yritys

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 240:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista



Karla Aaltonen

stailaaja, muotoilija
Lahti

karla.aaltonen@bo.fi
Lue lisää


Anni Andersson

toimistosihteeri
Jyväskylä

anni.andersson@bo.fi
Lue lisää


Christine Barbieri-Saurén

digistrategi
Helsinki, Ullanlinna
045 858 7373
christine@bo.fi
Lue lisää


Sara Bensky-Pinomaa

välittäjäassistentti
Espoo
040 808 6832
sara.bensky@bo.fi
Lue lisää


Hannele Berglund

markkinointijohtaja
Helsinki, Kaartinkaupunki
040 584 3130
hannele.berglund@bo.fi
Lue lisää


Saija Boedeker

sopimusasiantuntija, oikeustradenomi, LKV, YKV
Tampere

saija@bo.fi
Lue lisää


Katja Enarvi

art director
Espoo

katja.enarvi@bo.fi
Lue lisää


Nina Fachar

projektipäällikkö, uudistuotanto LKV, RAKI
Helsinki, Kaartinkaupunki
040 716 3887
nina.fachar@bo.fi
Lue lisää


Elina Felin

toimistosihteeri, KTM
Helsinki, Kaartinkaupunki
050 317 3781
elina.felin@bo.fi
Lue lisää


Oona Hallikainen

sisustussuunnittelija, muotoilija
Turku

oona@bo.fi
Lue lisää


Katja Harri

sisustusarkkitehti, markkinointiassistentti
Espoo

katja.harri@bo.fi
Lue lisää


Nita Hauhia

visualisti
Porvoo

nita@bo.fi
Lue lisää


Katja Hurme

toimistosihteeri
Helsinki, Töölö
040 753 3223
katja.hurme@bo.fi
Lue lisää


Saara Ilmarinen

stailaaja, visualisti
Jyväskylä


Lue lisää


Ella-Noora Jokisalo

stailaaja, muotoilija
Turku

ella.jokisalo@bo.fi
Lue lisää


Susanna Kivioja

muotoilija, sisustussuunnittelija
Lahti

susanna.kivioja@bo.fi
Lue lisää


Sanni Koffert

art director, muotoilija
Turku

sanni.koffert@bo.fi
Lue lisää


Emilia Koskelo

valokuvaaja, VAT
Oulu
044 530 0165
emilia.koskelo@bo.fi
Lue lisää


Sagal Kouki

digital growth manager
Helsinki, Kaartinkaupunki

sagal@bo.fi
Lue lisää


Kati Kulmala

talouspäällikkö
Turku
040 737 2585
kati@bo.fi
Lue lisää


Saila Kurki

sisältöstrategi, VTM
Helsinki, Kaartinkaupunki

saila@bo.fi
Lue lisää


Laura Lahtinen

toimistopäällikkö
Tampere
044 051 0821
laura@bo.fi
Lue lisää


Niina Laine

toimistopäällikkö
Helsinki, Ullanlinna
0500 408 688
niina.laine@bo.fi
Lue lisää


Hanna Latva-Lusa

äitiyslomalla
Jyväskylä

hanna.latva-lusa@bo.fi
Lue lisää


Johanna Lehtinen

valokuvaaja
Helsinki, Ullanlinna

johanna.lehtinen@bo.fi
Lue lisää


Jenni Leikas

luova suunnittelija, sisustusarkkitehti
Helsinki, Kaartinkaupunki

jenni.leikas@bo.fi
Lue lisää


Martti Leskinen

kiinteistöneuvos
Helsinki, Kaartinkaupunki

martti.leskinen@bo.fi
Lue lisää


Tuomas Mäkelä

yrittäjä, perustajaosakas
Turku
040 553 6445
tuomas@bo.fi
Lue lisää


Johanna Mattila

muotoilija, sisustussuunnittelija
Lahti

johanna.mattila@bo.fi
Lue lisää


Helena Mikkonen

toimistosihteeri
Espoo
050 376 1134‬
helena.mikkonen@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

operatiivinen johtaja, vastaava hoitaja, LKV
Pääkaupunkiseutu
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Eveliina Niskanen

assistentti, LKV, LVV
Kuopio
040 580 6459
eveliina.niskanen@bo.fi
Lue lisää


Sami Nivala

aluejohtaja, LKV, KED, kaupanvahvistaja
Jyväskylä, Kuopio, Oulu
040 069 6231
sami.nivala@bo.fi
Lue lisää


Laura Nygård

stailaaja, sisällöntuottaja
Tampere

laura.nygard@bo.fi
Lue lisää


Teija Ojala

stailaaja, sisustussuunnittelija
Oulu


Lue lisää


Lasse Pääsky

valokuvaaja
Tampere
045 257 8286
lasse@bo.fi
Lue lisää


Peeta Peltola

creative advisor
Helsinki, Kaartinkaupunki

peeta@bo.fi
Lue lisää


Anu Peltoniemi

sisustussuunnittelija, stailaaja
Oulu

anu@bo.fi
Lue lisää


Anna Pylsy

sisustussuunnittelija, muotoilija
Tampere

anna.pylsy@bo.fi
Lue lisää


Tuomo Räsänen

toimitusjohtaja
Helsinki, Kaartinkaupunki
040 718 2840
tuomo@bo.fi
Lue lisää


Kati Rasku

mediayhteistyöt
Helsinki, Kaartinkaupunki
040 836 4286
kati.rasku@bo.fi
Lue lisää


Nina Raudaskoski

aluejohtaja, LKV
Turku
040 358 0249
nina.raudaskoski@bo.fi
Lue lisää


Eeva Ripatti

toimistosihteeri
Vantaa
041 534 9443
eeva.ripatti@bo.fi
Lue lisää


Anna Ritakallio-Mäkelä

yrittäjä, perustajaosakas
Turku
050 577 0564
anna@bo.fi
Lue lisää


Riina Ritola

aluejohtaja, LKV, kaupanvahvistaja, RAKI
Tampere, Lahti
050 441 1772
riina@bo.fi
Lue lisää


Pauliina Roslin

toimistopäällikkö, LKV
Turku
040 808 5466
pauliina.roslin@bo.fi
Lue lisää


Rosa Rosten

toimistokoordinaattori
Turku
040 136 4035
rosa.rosten@bo.fi
Lue lisää


Joonas Saari

art director
Helsinki, Kaartinkaupunki

joonas.saari@bo.fi
Lue lisää


Piia Sevander

sihteeri
Oulu
040 808 5823
piia@bo.fi
Lue lisää


Juuso Soininen

valokuvaaja
Espoo

juuso.soininen@bo.fi
Lue lisää


Henna Stenborg

toimistopäällikkö
Lahti
041 545 1911
henna.stenborg@bo.fi
Lue lisää


Charlotta Taskinen

stailaaja, sisustussuunnittelija
Kuopio

charlotta.taskinen@bo.fi
Lue lisää


Pirkko Teppana

toimistosihteeri, LKV
Helsinki, Kallio
050 338 6535
pirkko.teppana@bo.fi
Lue lisää


Anu Tuomikoski

sisustussuunnittelija, stailaaja
Helsinki, Ullanlinna

anu.tuomikoski@bo.fi
Lue lisää


Tiina Turpeinen

toimistosihteeri
Tampere
040 676 4497
tiina.turpeinen@bo.fi
Lue lisää


Hannu Uusitalo

valokuvaaja VAT
Oulu
040 570 2312
hannu.uusitalo@bo.fi
Lue lisää


Noora Virtanen

stailaaja
Espoo

noora.virtanen@bo.fi
Lue lisää


Annu Vismanen

kirjanpitäjä
Turku
+358 44 491 5035
annu@bo.fi
Lue lisää


Marja Wickman

art director
Helsinki, Kaartinkaupunki
040 577 3736
marja@bo.fi
Lue lisää


Tutustu välittäjiin