Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Turku
Tampere
Oulu
Espoo
Lahti
Jyväskylä
Vantaa
Porvoo

Kiinteistönvälitysalan suunnannäyttäjä

Bo LKV syntyi kahden pariskunnan palavasta halusta tarjota asunnon ostajille ja myyjille parempaa asunnonvälityspalvelua. Palvelua joka olisi ajankohtaisempaa, raikkaampaa, visuaalisempaa, kokonaisvaltaisempaa, koskettavampaa, inspiroivampaa, vaikuttavampaa ja henkilökohtaisempaa. Yrittäjinä aiemminkin toimineet pariskunnat Sirena ja Anssi Kiviranta sekä Anna Ritakallio-Mäkelä ja Tuomas Mäkelä olivat aiemmin tahoillaan kartuttaneet kokemusta asumisen palveluiden sekä digitaalisen markkinoinnin ja sosiaalisen median parista. Taustalla oli myös jo vuosikausia kestänyt ystävyys sekä halu tehdä myös yritystoimintaa yhdessä. Neljän vuoden aikana Bo on laajentunut pienestä turkulaisesta kiinteistönvälitystoimistosta alan johtavaksi brändiksi Suomessa.

BO LKV:N YHTEYSHENKILÖT



Tuomas Mäkelä

Yrittäjä, perustajaosakas
040 553 6445
tuomas@bo.fi
Lue lisää


Anna Ritakallio-Mäkelä

Yrittäjä, perustajaosakas
050 577 0564
anna@bo.fi
Lue lisää


Anssi Kiviranta

Yrittäjä, LKV
perustajaosakas

050 313 0611
anssi@bo.fi
Lue lisää


Sirena Kiviranta

Yrittäjä, LKV
perustajaosakas

040 084 8920
sirena@bo.fi
Lue lisää


Peeta Peltola

Luova johtaja
044 559 5979
peeta@bo.fi
Lue lisää


Kati Kulmala

Talouspäällikkö
040 737 2585
kati@bo.fi
Lue lisää


Kati Rasku

Mediayhteistyöt
040 836 4286
kati.rasku@bo.fi
Lue lisää


Martti Leskinen

Kiinteistöneuvos

martti.leskinen@bo.fi
Lue lisää


Matias Lukander

Luova suunnittelija

matias.lukander@bo.fi
Lue lisää


Sanni Koffert

AD, muotoilija

sanni.koffert@bo.fi
Lue lisää


Saija Boedeker

Sopimusasiantuntija, oikeustradenomi, LKV, YKV

saija@bo.fi
Lue lisää


Tuomo Räsänen

Toimitusjohtaja
040 718 2840
tuomo@bo.fi
Lue lisää


Annu Vismanen

Kirjanpitäjä

annu@bo.fi
Lue lisää