Soita 040 808 6832

Kiinteistönvälitysalan suunnannäyttäjä

Bo LKV syntyi kahden pariskunnan palavasta halusta tarjota asunnon ostajille ja myyjille parempaa asunnonvälityspalvelua. Palvelua joka olisi ajankohtaisempaa, raikkaampaa, visuaalisempaa, kokonaisvaltaisempaa, koskettavampaa, inspiroivampaa, vaikuttavampaa ja henkilökohtaisempaa. Yrittäjinä aiemminkin toimineet pariskunnat Sirena ja Anssi Kiviranta sekä Anna Ritakallio-Mäkelä ja Tuomas Mäkelä olivat aiemmin tahoillaan kartuttaneet kokemusta asumisen palveluiden sekä digitaalisen markkinoinnin ja sosiaalisen median parista. Taustalla oli myös jo vuosikausia kestänyt ystävyys sekä halu tehdä myös yritystoimintaa yhdessä. Neljän vuoden aikana Bo on laajentunut pienestä turkulaisesta kiinteistönvälitystoimistosta alan johtavaksi brändiksi Suomessa.

BO LKV:N YHTEYSHENKILÖT


Marja Wickman
art director
040 577 3736
marja@bo.fi
Lue lisää

Tuomas Mäkelä
yrittäjä, perustajaosakas
040 553 6445
tuomas@bo.fi
Lue lisää

Anna Ritakallio-Mäkelä
yrittäjä, perustajaosakas
050 577 0564
anna@bo.fi
Lue lisää

Peeta Peltola
luova johtaja
044 559 5979
peeta@bo.fi
Lue lisää

Kati Kulmala
talouspäällikkö
040 737 2585
kati@bo.fi
Lue lisää

Christine Barbieri-Saurén
markkinointikoordinaattori
045 858 7373
christine@bo.fi
Lue lisää

Saila Kurki
sisältöstrategi, VTM

saila@bo.fi
Lue lisää

Kati Rasku
mediayhteistyöt
040 836 4286
kati.rasku@bo.fi
Lue lisää

Martti Leskinen
kiinteistöneuvos

martti.leskinen@bo.fi
Lue lisää

Matias Lukander
luova suunnittelija, medianomi

matias.lukander@bo.fi
Lue lisää

Katja Enarvi
art director

katja.enarvi@bo.fi
Lue lisää

Jenni Lehtinen
luova suunnittelija, sisustusarkkitehti

jenni.lehtinen@bo.fi
Lue lisää

Sanni Koffert
äitiyslomalla

sanni.koffert@bo.fi
Lue lisää

Saija Boedeker
sopimusasiantuntija, oikeustradenomi, LKV, YKV

saija@bo.fi
Lue lisää

Tuomo Räsänen
toimitusjohtaja
040 718 2840
tuomo@bo.fi
Lue lisää

Annu Vismanen
kirjanpitäjä
+358 44 491 5035
annu@bo.fi
Lue lisää

Joonas Saari
art director

joonas.saari@bo.fi
Lue lisää

Hannele Berglund
markkinointijohtaja
040 584 3130
hannele.berglund@bo.fi
Lue lisää