Soita 040 808 6832

Bo LKV Kuopio

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV KUOPIO
Minna Canthin katu 15, 70100 Kuopio

040 044 8343 | kuopio@bo.fi
Y-tunnus: 2953836-5



Matias Romppainen

asuntomyyjä, partner
041 317 5260
matias.romppainen@bo.fi
Lue lisää


Anne Lindvall

asuntomyyjä, KiAT, partner
0400 213 500
anne.lindvall@bo.fi
Lue lisää


Maria Keinänen

myyntipäällikkö, kaupanvahvistaja, LKV, partner
044 989 3404
maria@bo.fi
Lue lisää


Jarmo Lyytinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, LVV, partner
044 012 1232
jarmo.lyytinen@bo.fi
Lue lisää


Eveliina Niskanen

assistentti, LKV, LVV
040 580 6459
eveliina.niskanen@bo.fi
Lue lisää


Mika Leskinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, partner
040 722 2072
mika.leskinen@bo.fi
Lue lisää


Sami Nivala

aluejohtaja, LKV, KED, kaupanvahvistaja
040 069 6231
sami.nivala@bo.fi
Lue lisää


Sanna Seppälä

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, LVV, partner
040 631 1338
sanna.seppala@bo.fi
Lue lisää


Charlotta Taskinen

stailaaja, sisustussuunnittelija

charlotta.taskinen@bo.fi
Lue lisää

Kuopion toimistomme sijaitsee museoviraston suojeleman funkkistalon katutasossa ja toimistotilan ikkunoista avautuu kauniit maisemat viereiseen Snellmanin puistoon. Sijainti on erinomainen, keskeinen paikka kaupungin ytimessä. Kyseessä on kaikista uusin toimistomme ja timanttinen välittäjätiimi on valmiina tarjoamaan parastaan alueen kiinteistönvälitysmarkkinoilla. Tiimistämme löytyy niin nuorempia välittäjiä kuin kokeneita konkareitakin.

 

Kuopion toimistomme välittäjät palvelevat Kuopiossa ja lähialueilla.