Bo LKV Kuopio

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 240:sta ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV KUOPIO
Minna Canthin katu 15, 70100 Kuopio

040 044 8343 | kuopio@bo.fi
Y-tunnus: 2796763-3



Mika Leskinen

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
040 722 2072
mika.leskinen@bo.fi
Lue lisää


Sami Nivala

aluejohtaja, LKV, KED, kaupanvahvistaja
040 069 6231
sami.nivala@bo.fi
Lue lisää


Sanna Seppälä

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, LVV, partner


Lue lisää


Mervi Tams

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 204 8896
mervi.tams@bo.fi
Lue lisää


Jarmo Lyytinen

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, LVV, partner


Lue lisää


Roope Puurunen

asuntomyyjä, partner
050 554 4542
roope@bo.fi
Lue lisää


Anne Lindvall

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, LVV, partner
0400 213 500
anne.lindvall@bo.fi
Lue lisää


Mia Kosonen

asuntomyyjä, KiAT, partner
041 313 9450
mia.kosonen@bo.fi
Lue lisää


Maria Keinänen

myyntipäällikkö, kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
044 989 3404
maria@bo.fi
Lue lisää

Kuopion toimistomme sijaitsee museoviraston suojeleman funkkistalon katutasossa ja toimistotilan ikkunoista avautuu kauniit maisemat viereiseen Snellmanin puistoon. Sijainti on erinomainen, keskeinen paikka kaupungin ytimessä. Kyseessä on kaikista uusin toimistomme ja timanttinen välittäjätiimi on valmiina tarjoamaan parastaan alueen kiinteistönvälitysmarkkinoilla. Tiimistämme löytyy niin nuorempia välittäjiä kuin kokeneita konkareitakin.

 

Kuopion toimistomme välittäjät palvelevat Kuopiossa ja lähialueilla.