Soita 040 808 6832

Bo LKV Tampere

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV TAMPERE
Kelloportinkatu 1A, 33100 Tampere

040 808 6045 | tampere@bo.fi
Y-tunnus: 2809788-7



Toni Virtanen

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
045 239 9795
toni.virtanen@bo.fi
Lue lisää


Marko Vähätalo

asuntomyyjä, partner
050 466 6315
marko.vahatalo@bo.fi
Lue lisää


Noora Raitanen

Äitiyslomalla


Lue lisää


Anna Pylsy

äitiyslomalla


Lue lisää


Heini Isotalo

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
0400 769 212
heini@bo.fi
Lue lisää


Henri Majuri

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 812 1957
henri@bo.fi
Lue lisää


Riina Ritola

aluejohtaja, LKV, kaupanvahvistaja
050 441 1772
riina@bo.fi
Lue lisää


Anne Kytömäki

kiinteistönvälittäjä LKV, projektijohtaja, KiAT, partner
040 527 5137
anne.kytomaki@bo.fi
Lue lisää


Laura Lahtinen

toimistopäällikkö
044 051 0821
laura@bo.fi
Lue lisää


Tiina Turpeinen

toimistosihteeri
040 676 4497
tiina.turpeinen@bo.fi
Lue lisää


Petri Pykäläinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
0400 631 605
petri@bo.fi
Lue lisää


Marko Lamu

myyntijohtaja, LKV, KiAT
040 801 3166
marko.lamu@bo.fi
Lue lisää


Eero Konttila

myyntijohtaja, LKV, osakas
0500 622 699
eero.konttila@bo.fi
Lue lisää


Laura Touronen

stailaaja, sisällöntuottaja

laura.touronen@bo.fi
Lue lisää


Valtteri Lampinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 077 8988
valtteri@bo.fi
Lue lisää


Anna Saravo

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 050 0659
anna.saravo@bo.fi
Lue lisää


Jukka Mesiranta

kiinteistönvälittäjä LKV, auktorisoitu pientalomyyjä PTM, partner
045 263 0995
jukka@bo.fi
Lue lisää


Janne Suoniemi

asuntomyyjä, partner
0400 766 507
janne@bo.fi
Lue lisää


Daniele Rogazione

Asuntomyyjä, partner
0400 719 704
daniele@bo.fi
Lue lisää


Jussi Kuitunen

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, partner
040 560 6654
jussi.kuitunen@bo.fi
Lue lisää


Noora Dahlgrén

Asuntomyyjä, partner
050 3080 133
noora.dahlgren@bo.fi
Lue lisää


Sari Mesiranta

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 223 0600
sari@bo.fi
Lue lisää


Mikko Lamu

asuntomyyjä, partner
0400 357 100
mikko.lamu@bo.fi
Lue lisää


Jenny Björksten

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
041 529 3469
jenny@bo.fi
Lue lisää


Irma Nieminen

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 186 3399
irma.nieminen@bo.fi
Lue lisää


Jesse Niittymäki

kiinteistönvälittäjä LKV, DI, partner
040 678 7516
jesse@bo.fi
Lue lisää


Miika Suntinen

asuntomyyjä, partner
040 610 6929
miika.suntinen@bo.fi
Lue lisää


Sami Nyman

yhteistyöyrittäjä, LKV, KiAT
040 358 8839
sami.nyman@bo.fi
Lue lisää

Tampereen toimistomme sijaitsee kaupungin ydinkeskustassa, Tammerkosken rannan välittömässä läheisyydessä. Pellava- ja puuvillatuotteiden tehtaanmyymälänä toimineen, vuonna 1884 rakennetun upean tiilirakennuksen ensimmäinen liiketila on tänä päivänä kaunis ja valoisa toimisto, jota olemme saaneet kutsua Tampereen kodiksemme vuodesta 2017 alkaen. Toimistoltamme löytyy tiivis, huumorintajuinen ja yhteen henkeen puhaltava tiimi, joka panostaa vahvasti työhönsä ja saa aikaan loistavaa tulosta.

Tampereen toimistomme välittäjät palvelevat koko Pirkanmaan alueella.