Bo LKV Oulu

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 240:sta ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV OULU
Kansankatu 53, 90100 Oulu

040 808 5823 | oulu@bo.fi
Y-tunnus: 2796763-3



Toni Haapakoski

asuntomyyjä, partner
040 569 8682
toni@bo.fi
Lue lisää


Henri Veittikoski

asuntomyyjä, partner
0400 943 098
henri.veittikoski@bo.fi
Lue lisää


Milla Karlsson

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
0400 153 209
milla@bo.fi
Lue lisää


Sanna Jussila

kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
050 300 1667
sanna.jussila@bo.fi
Lue lisää


Kimi Tervaniemi

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
045 651 0714
kimi@bo.fi
Lue lisää


Jaana Sevón

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
050 438 8135
jaana.sevon@bo.fi
Lue lisää


Kimmo Raappana

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 243 6417
kimmo@bo.fi
Lue lisää


Julia Hakala

myyntijohtaja, ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, KiAT, kaupanvahvistaja, partner
044 218 7489
julia.hakala@bo.fi
Lue lisää


Maria Sippala

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 723 5142
maria.sippala@bo.fi
Lue lisää

Pohjoisin toimistomme sijaitsee vanhassa talossa hieman ydinkeskustan ulkopuolella, mutta kuitenkin lähellä Rotuaari-kävelykatua ja kaikkia keskustan palveluita. Oulun toimistomme on avoin ja rauhallisesti sisustettu loft-henkinen tila, jossa käytännöllisyys ja kodinomaisuus ovat kantavia teemoja. Toimistollemme on valikoitunut ihana porukka välittäjiä, stailaajia ja muuta henkilökuntaa; kaikilla on hauskaa yhdessä ja toimiston yhteisen hengen vaaliminen onnistuu helposti, kun toimisto on paikka, jossa kaikki viihtyvät.

Oulun toimistomme välittäjät palvelevat koko Pohjois-Pohjanmaan alueella.