Soita 040 808 6832

Bo LKV Oulu

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV OULU
Kansankatu 53, 90100 Oulu

040 808 5823 | oulu@bo.fi
Y-tunnus: 2901817-5



Kimmo Raappana

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 243 6417
kimmo@bo.fi
Lue lisää


Veli-Matti Lappalainen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 982 1249
veli-matti@bo.fi
Lue lisää


Sanna Jussila

kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
050 300 1667
sanna.jussila@bo.fi
Lue lisää


Eeva Takkunen

graafinen suunnittelija, valokuvaaja
040 747 5552
eeva@bo.fi
Lue lisää


Anu Peltoniemi

sisustussuunnittelija, stailaaja

anu@bo.fi
Lue lisää


Toni Haapakoski

asuntomyyjä, partner
040 569 8682
toni@bo.fi
Lue lisää


Jaana Sevón

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
050 438 8135
jaana.sevon@bo.fi
Lue lisää


Milla Karlsson

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
0400 153 209
milla@bo.fi
Lue lisää


Piia Sevander

sihteeri
040 808 5823
piia@bo.fi
Lue lisää


Julia Hakala

myyntijohtaja, vastaava hoitaja, ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, KiAT, kaupanvahvistaja, partner
044 218 7489
julia.hakala@bo.fi
Lue lisää


Henri Veittikoski

asuntomyyjä, partner
0400 943 098
henri.veittikoski@bo.fi
Lue lisää


Hannu Uusitalo

valokuvaaja VAT
040 570 2312
hannu.uusitalo@bo.fi
Lue lisää


Tony Taipaleenmäki

asuntomyyjä, partner
045 2789469
tony.taipaleenmaki@bo.fi
Lue lisää

Pohjoisin toimistomme sijaitsee vanhassa talossa hieman ydinkeskustan ulkopuolella, mutta kuitenkin lähellä Rotuaari-kävelykatua ja kaikkia keskustan palveluita. Oulun toimistomme on avoin ja rauhallisesti sisustettu loft-henkinen tila, jossa käytännöllisyys ja kodinomaisuus ovat kantavia teemoja. Toimistollemme on valikoitunut ihana porukka välittäjiä, stailaajia ja muuta henkilökuntaa; kaikilla on hauskaa yhdessä ja toimiston yhteisen hengen vaaliminen onnistuu helposti, kun toimisto on paikka, jossa kaikki viihtyvät.

Oulun toimistomme välittäjät palvelevat koko Pohjois-Pohjanmaan alueella.