Bo LKV Espoo

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 240:sta ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV ESPOO
Piispanportti 11 (2. kerros), 02240 Espoo

040 808 6832 | espoo@bo.fi
Y-tunnus: 2796763-3



Mikko Mäkelä

asuntomyyjä, partner
040 544 4399
mikko.makela@bo.fi
Lue lisää


Lauri Katas

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, partner
040 9522 145
lauri@bo.fi
Lue lisää


Eveliina Laine

kiinteistönvälittäjä LKV, KM, partner
040 869 8579
eveliina@bo.fi
Lue lisää


Tarmo Wuolab

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, partner
044 080 7630
tarmo@bo.fi
Lue lisää


Veli Myllylä

myyntijohtaja, LKV, kaupanvahvistaja, partner
040 709 0555
veli@bo.fi
Lue lisää


Jenni Selänne

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 680 7723
jenni.selanne@bo.fi
Lue lisää


Kerstin Ståhlberg

asuntomyyjä, partner
0400 487 478
kerstin@bo.fi
Lue lisää


Jari Kettinen

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
0400 411 559
jari@bo.fi
Lue lisää


Christina Tapojärvi

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, sisustusstailaaja, partner
044 977 7764
christina@bo.fi
Lue lisää


Arja Ränkipohja

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 529 1925
arja@bo.fi
Lue lisää


Kusti Ristiluoma

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, partner
0400 443 103
kusti@bo.fi
Lue lisää


Petri Kajaan

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 560 4738
petri.kajaan@bo.fi
Lue lisää


Riitta-Liisa Korimo

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, YKV, partner
045 664 6088
riitta-liisa.korimo@bo.fi
Lue lisää


Marianne Beckman

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
0400 879 816
marianne@bo.fi
Lue lisää


Jaakko Haapamäki

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, kaupanvahvistaja, partner
040 9522 162
jaakko@bo.fi
Lue lisää


Stefan von Harpe

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
0400 377 358
stefan@bo.fi
Lue lisää

Espoon toimistoltamme kumpuaa upea yhdistelmä kovaa ammattitaitoa ja elämänmyönteistä otetta. Ison Omenan naapurissa sijaitsevaan Espoon toimistoomme on asettunut pääkaupunkiseudun kovimpia välittäjiä, ja siksi toimistollakin on aina tekemisen meininki. Reipas ote työhön ei kuitenkaan estä hyvää fiilistä – toimistolla ollaan aina hymyssä suin, vaikka tahti on tiukka. Kollegat sparraavat toisiaan tarvittaessa huippusaavutuksiin, ja toisten menestyksestä iloitaan porukalla; saattaapa joskus poksahtaa kuplajuomakin onnistuneen kaupan kunniaksi.

Espoon toimistomme välittäjät palvelevat koko Uudenmaan alueella.