Bo LKV Jyväskylä

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 240:sta ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV JYVÄSKYLÄ
Yliopistonkatu 32, 40100 Jyväskylä

040 808 5310 | jyvaskyla@bo.fi
Y-tunnus: 2796763-3



Jorma Ikonen

asuntomyyjä, partner
0400 419 555
jorma.ikonen@bo.fi
Lue lisää


Veijo Virtanen

kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
050 564 5100
veijo.virtanen@bo.fi
Lue lisää


Piritta Huumo

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 197 8710
piritta.huumo@bo.fi
Lue lisää


Mari Valkeinen

kiinteistönvälittäjä LKV, KED, kaupanvahvistaja, partner
040 746 2502
mari.valkeinen@bo.fi
Lue lisää


Päivi Riuttamäki

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
045 182 5863
paivi@bo.fi
Lue lisää


Asko Vapola

kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
050 477 4482
asko.vapola@bo.fi
Lue lisää


Päivi Suvanto-Salmi

kiinteistönvälittäjä LKV, KED, partner
040 771 5370
paivi.suvanto-salmi@bo.fi
Lue lisää


Anna-Kaisa Viljanmaa

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 182 9525
anna-kaisa@bo.fi
Lue lisää


Annina Sutka

kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, partner
050 341 1138
annina.sutka@bo.fi
Lue lisää


Vilho Eloranta

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 586 7780
vilho.eloranta@bo.fi
Lue lisää


Nina Saleva

myyntipäällikkö, kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
045 264 8177
nina.saleva@bo.fi
Lue lisää


Antti Saleva

asuntomyyjä, KTM, partner
041 315 3527
antti.saleva@bo.fi
Lue lisää


Sami Nivala

aluejohtaja, LKV, KED, kaupanvahvistaja
040 069 6231
sami.nivala@bo.fi
Lue lisää


Katja Pyörälä

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 541 2504
katja.pyorala@bo.fi
Lue lisää

Helmikuussa 2019 avattu Jyväskylän toimistomme on jo lyhyessä ajassa vakiinnuttanut paikkansa alueen kiinteistömarkkinoilla. Myyntikonseptimme erottuu selkeästi joukosta kaupungin tarjonnassa, joten on ilo todeta, että Bo:n suunnannäyttäjyys alalla on toiminut myöskin Keski-Suomessa. Jyväskylän tiimimme koostuu todellisista ammattilaisista, joilla on vuosien kokemus kiinteistönvälityksestä. Heidän tekemisessään näkyy aito innostus ja halu varmistaa aina paras mahdollinen asiakaskokemus.

Jyväskylän toimistomme välittäjät palvelevat koko Keski-Suomen alueella.