Bo LKV Lahti

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV LAHTI
Rautatienkatu 20, 15110 Lahti

040 808 5334 | lahti@bo.fi
Y-tunnus: 2921484-6



Toni Mäenpää

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 709 9009
toni.maenpaa@bo.fi
Lue lisää


Jussi-Mikko Makkonen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
041 451 3258
jussi-mikko@bo.fi
Lue lisää


Maikku Jääskeläinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 357 6157
maikku@bo.fi
Lue lisää


René Piiroinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, kaupanvahvistaja, partner
044 594 8985
rene@bo.fi
Lue lisää


Elle Jalava

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
0400 408 454
elle@bo.fi
Lue lisää


Katja Kolu

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
0400 199 076
katja.kolu@bo.fi
Lue lisää


Anna Nikunen

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, projektivastaava
044 906 8340
anna.nikunen@bo.fi
Lue lisää


Riina Ritola

aluejohtaja, LKV, kaupanvahvistaja, RAKI
050 441 1772
riina@bo.fi
Lue lisää


Leena Talvio

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 152 4062
leena.talvio@bo.fi
Lue lisää


Janita Matilainen

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 727 7281
janita.matilainen@bo.fi
Lue lisää


Markku Heikkilä

myyntipäällikkö, LKV, partner
0400 285 007
markku.heikkila@bo.fi
Lue lisää


Johanna Mattila

muotoilija, sisustussuunnittelija


Lue lisää


Antti Sulkanen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 746 6650
antti.sulkanen@bo.fi
Lue lisää


Henna Stenborg

toimistopäällikkö

Toimisto 040 808 5334

041 545 1911
henna.stenborg@bo.fi
Lue lisää


Hannele Leivo-Savioja

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
0400 295 104
hannele@bo.fi
Lue lisää


Susanna Kivioja

muotoilija, sisustussuunnittelija


Lue lisää

Lahden ytimeen syyskuussa 2018 avattu toimistomme otettiin innokkaasti vastaan Päijät-Hämeessä, joka näkyy vahvasti myös tilastoissa; vuoden 2019 huhtikuuhun mennessä Bo Lahti on napannut itselleen kaupungin asuntomarkkinoista jo yli viisitoista prosenttia. Lahdessa on siis ollut kysyntää uudenlaiselle kiinteistönvälitystoiminnalle, johon olemme kiitollisina vastanneet. Lahden tiimin erittäin hyvä yhteishenki näkyy selkeästi ulospäin – tämä näkyy lukuisissa positiivisissa asiakaspalautteissa sekä erittäin tyytyväisissä asiakkaissa.

Lahden toimistomme välittäjät palvelevat koko Päijät-Hämeen alueella.