Bo LKV Lahti

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 240:sta ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV LAHTI
Satamakatu 2 B, 15140 Lahti

040 808 5334 | lahti@bo.fi
Y-tunnus: 2796763-3



Maikku Jääskeläinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 357 6157
maikku@bo.fi
Lue lisää


Hannele Leivo-Savioja

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
0400 295 104
hannele@bo.fi
Lue lisää


Leena Talvio

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 152 4062
leena.talvio@bo.fi
Lue lisää


René Piiroinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, kaupanvahvistaja, partner
044 594 8985
rene@bo.fi
Lue lisää


Antti Sulkanen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 746 6650
antti.sulkanen@bo.fi
Lue lisää


Katja Kolu

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
0400 199 076
katja.kolu@bo.fi
Lue lisää


Sami Mesiä

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 144 7422
sami.mesia@bo.fi
Lue lisää


Riina Ritola

aluejohtaja, LKV, kaupanvahvistaja, RAKI
050 441 1772
riina@bo.fi
Lue lisää


Toni Mäenpää

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 709 9009
toni.maenpaa@bo.fi
Lue lisää


Markku Heikkilä

myyntipäällikkö, LKV, partner
0400 285 007
markku.heikkila@bo.fi
Lue lisää


Jussi-Mikko Makkonen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
041 451 3258
jussi-mikko@bo.fi
Lue lisää


Anna Nikunen

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, projektivastaava, partner
044 906 8340
anna.nikunen@bo.fi
Lue lisää

Bo LKV Lahden toimisto on muuttanut uusiin tiloihin Tikkulaan. Vanhan punatiilisen tulitikkutehtaan upeat tilat sijaitsevat aivan Vesijärven sataman ja Sibeliustalon tuntumassa, parin kilometrin päässä keskustasta.
 
Erotumme Lahden asuntomarkkinoilla kokeneen tiimimme ansiosta. Intohimoinen suhtautumisemme asuntojen myyntiin näkyy erinomaisina tuloksina sekä loistava asiakastyytyväisyytenä. Lahden toimistomme välittäjät palvelevat sinua koko Päijät-Hämeen alueella.