Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Espoo
Jyväskylä
Kuopio
Lahti
Oulu
Porvoo
Turku
Tampere
Vantaa

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

Tiimi - Bo LKV Kuopio



Eveliina Niskanen

assistentti

eveliina.niskanen@bo.fi
Lue lisää


Sanna Seppälä

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
040 631 1338
sanna.seppala@bo.fi
Lue lisää


Anne Lindvall

asuntomyyjä, KiAT, partner
0400 213 500
anne.lindvall@bo.fi
Lue lisää


Niko Puumalainen

valokuvaaja


Lue lisää


Charlotta Taskinen

stailaaja, sisustussuunnittelija

charlotta.taskinen@bo.fi
Lue lisää


Jarmo Lyytinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
044 012 1232
jarmo.lyytinen@bo.fi
Lue lisää


Maria Keinänen

myyntipäällikkö, LKV, partner
044 989 3404
maria@bo.fi
Lue lisää


Matias Romppainen

asuntomyyjä, partner
041 317 5260
matias.romppainen@bo.fi
Lue lisää


Sami Nivala

aluejohtaja, LKV, KED, kaupanvahvistaja
040 069 6231
sami.nivala@bo.fi
Lue lisää


Mika Leskinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 722 2072
mika.leskinen@bo.fi
Lue lisää

BO LKV KUOPIO
Minna Canthin katu 15, 70100 Kuopio

040 044 8343 | kuopio@bo.fi
Y-tunnus: 2953836-5

Pohjois-Savo: meillä on mahtavia uutisia! Bo LKV avaa toimiston Kuopioon alkuvuodesta 2020.

 

Toteutamme asumisen ja elämisen unelmia hyvin pian myös Kuopiossa. Bo Kuopion huippuvälittäjämme ottavat vastaan toimeksiantoja jo nyt. Valitse välittäjä ja pyydä meidät maksuttomalle arviokäynnille.