Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Espoo
Jyväskylä
Kuopio
Lahti
Oulu
Porvoo
Turku
Tampere
Vantaa

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

Tiimi - Bo LKV Kuopio



Matias Romppainen

asuntomyyjä, partner
041 317 5260
matias.romppainen@bo.fi
Lue lisää


Anne Lindvall

asuntomyyjä, KiAT, partner
0400 213 500
anne.lindvall@bo.fi
Lue lisää


Maria Keinänen

myyntipäällikkö, LKV, partner
044 989 3404
maria@bo.fi
Lue lisää


Charlotta Taskinen

stailaaja, sisustussuunnittelija

charlotta.taskinen@bo.fi
Lue lisää


Eveliina Niskanen

assistentti, LKV, LVV
040 580 6459
eveliina.niskanen@bo.fi
Lue lisää


Jarmo Lyytinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, LVV, partner
044 012 1232
jarmo.lyytinen@bo.fi
Lue lisää


Niko Puumalainen

valokuvaaja


Lue lisää


Sanna Seppälä

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, LVV, partner
040 631 1338
sanna.seppala@bo.fi
Lue lisää


Sami Nivala

aluejohtaja, LKV, KED, kaupanvahvistaja
040 069 6231
sami.nivala@bo.fi
Lue lisää


Mika Leskinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, partner
040 722 2072
mika.leskinen@bo.fi
Lue lisää

BO LKV KUOPIO
Minna Canthin katu 15, 70100 Kuopio

040 044 8343 | kuopio@bo.fi
Y-tunnus: 2953836-5

Kuopion Bo LKV on kaikista uusin toimistomme, joka avasi ovensa 2.1.2020. Kuopion ytimessä, osoitteessa Minna Canthin katu 15 sijaitseva toimistomme hohkaa uutuuttaan, ja timanttinen tiimi välittäjiä on valmiina tarjoamaan parastaan alueen kiinteistönvälitysmarkkinoilla. Tiimistämme löytyy niin nuorempia välittäjiä kuin kokeneita konkareitakin.

 

Kuopion talokanta koostuu pääasiallisesti keskustan 60-70-luvuilla rakennetuista sekä uudemmista kerrostaloista. Lähialueilta löytyy paljon 50-80-luvun rivitaloja, omakotitaloja ja kerrostaloja. Uusimpina Kuopion asuinaluehelminä mainittakoon viimeisen vuosikymmenen aikana rakennettu Saaristokaupunki sekä kaupungin uusimpiin kaavoitusalueisiin kuuluva Hiltulanlahti.

 

Kuopion toimistomme välittäjät palvelevat Kuopiossa ja lähialueilla.