Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Espoo
Jyväskylä
Kuopio
Lahti
Oulu
Porvoo
Turku
Tampere
Vantaa

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

Tiimi - Bo LKV Oulu



Kimmo Raappana

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 243 6417
kimmo@bo.fi
Lue lisää


Piia Sevander

sihteeri
040 808 5823
piia@bo.fi
Lue lisää


Hannu Uusitalo

valokuvaaja VAT
040 570 2312
hannu.uusitalo@bo.fi
Lue lisää


Janne Hietanen

kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
040 680 2825
janne.hietanen@bo.fi
Lue lisää


Anu Peltoniemi

sisustussuunnittelija, stailaaja

anu@bo.fi
Lue lisää


Sanna Jussila

kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
050 300 1667
sanna.jussila@bo.fi
Lue lisää


Milla Karlsson

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
0400 153 209
milla@bo.fi
Lue lisää


Eeva Takkunen

visualisti, markkinointiviestijä, valokuvaaja
040 747 5552
eeva@bo.fi
Lue lisää


Julia Hakala

myyntijohtaja, vastaava hoitaja, ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, KiAT, kaupanvahvistaja, partner
044 218 7489
julia.hakala@bo.fi
Lue lisää


Toni Haapakoski

asuntomyyjä, partner
040 569 8682
toni@bo.fi
Lue lisää


Veli-Matti Lappalainen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 982 1249
veli-matti@bo.fi
Lue lisää

BO LKV OULU
Kansankatu 53, 90100 Oulu

040 808 5823 | oulu@bo.fi
Y-tunnus: 2901817-5

Pohjoisin toimistomme sijaitsee vanhassa talossa hieman ydinkeskustan ulkopuolella, mutta kuitenkin lähellä Rotuaari-kävelykatua ja kaikkia keskustan palveluita. Oulun toimistomme on avoin ja rauhallisesti sisustettu loft-henkinen tila, jossa käytännöllisyys ja kodinomaisuus ovat kantavia teemoja. Toimistollemme on valikoitunut ihana porukka välittäjiä, stailaajia ja muuta henkilökuntaa; kaikilla on hauskaa yhdessä ja toimiston yhteisen hengen vaaliminen onnistuu helposti, kun toimisto on paikka, jossa kaikki viihtyvät.

Oulun toimistomme välittäjät palvelevat koko Pohjois-Pohjanmaan alueella.