Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Turku
Tampere
Oulu
Espoo
Lahti
Jyväskylä
Vantaa
Porvoo

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV OULU
Kansankatu 53, 90100 Oulu

040 808 5823 | oulu@bo.fi
Y-tunnus: 2901817-5

Pohjoisin toimistomme sijaitsee vanhassa talossa hieman ydinkeskustan ulkopuolella, mutta kuitenkin lähellä Rotuaari-kävelykatua ja kaikkia keskustan palveluita. Oulun toimistomme on avoin ja rauhallisesti sisustettu loft-henkinen tila, jossa käytännöllisyys ja kodinomaisuus ovat kantavia teemoja. Toimistollemme on valikoitunut ihana porukka välittäjiä, stailaajia ja muuta henkilökuntaa; kaikilla on hauskaa yhdessä ja toimiston yhteisen hengen vaaliminen onnistuu helposti, kun toimisto on paikka, jossa kaikki viihtyvät.

Oulun toimistomme välittäjät palvelevat koko Pohjois-Pohjanmaan alueella.

Tiimi - Bo LKV Oulu



Kimmo Raappana

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 243 6417
kimmo@bo.fi
Lue lisää


Piia Sevander

sihteeri
040 808 5823
piia@bo.fi
Lue lisää


Hannu Uusitalo

valokuvaaja VAT
040 570 2312
hannu.uusitalo@bo.fi
Lue lisää


Janne Hietanen

myyntijohtaja, vastaava hoitaja, kaupanvahvistaja, LKV, partner
040 680 2825
janne.hietanen@bo.fi
Lue lisää


Milla Karlsson

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
0400 153 209
milla@bo.fi
Lue lisää


Joni Romppainen

asuntomyyjä, KTM, partner
040 540 0672
joni@bo.fi
Lue lisää


Sakari Halonen

asuntomyyjä, partner
044 230 0884
sakari@bo.fi
Lue lisää


Veli-Matti Lappalainen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 982 1249
veli-matti@bo.fi
Lue lisää


Sanna Jussila

kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
050 300 1667
sanna.jussila@bo.fi
Lue lisää


Toni Haapakoski

asuntomyyjä, partner
040 569 8682
toni@bo.fi
Lue lisää


Anu Peltoniemi

sisustussuunnittelija, stailaaja

anu@bo.fi
Lue lisää


Julia Hakala

ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, KiAT, kaupanvahvistaja, partner
044 218 7489
julia.hakala@bo.fi
Lue lisää


Eeva Takkunen

visualisti, markkinointiviestijä, valokuvaaja
040 747 5552
eeva@bo.fi
Lue lisää


Riina Ek-Hietanen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 5522 233
riina.ek-hietanen@bo.fi
Lue lisää