Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Turku
Tampere
Oulu
Espoo
Lahti
Jyväskylä
Vantaa
Porvoo

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV TAMPERE
Kelloportinkatu 1A, 33100 Tampere

040 808 6045 | tampere@bo.fi
Y-tunnus: 2809788-7

Tampereen toimistomme sijaitsee kaupungin ydinkeskustassa, Tammerkosken rannan välittömässä läheisyydessä. Pellava- ja puuvillatuotteiden tehtaanmyymälänä toimineen, vuonna 1884 rakennetun upean tiilirakennuksen ensimmäinen liiketila on tänä päivänä kaunis ja valoisa toimisto, jota olemme saaneet kutsua Tampereen kodiksemme vuodesta 2017 alkaen. Toimistoltamme löytyy tiivis, huumorintajuinen ja yhteen henkeen puhaltava tiimi, joka panostaa vahvasti työhönsä ja saa aikaan loistavaa tulosta.

Tampereen toimistomme välittäjät palvelevat koko Pirkanmaan alueella.

Tiimi - Bo LKV Tampere



Irma Nieminen

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 186 3399
irma.nieminen@bo.fi
Lue lisää


Marko Lamu

myyntijohtaja, LKV, KiAT
040 801 3166
marko.lamu@bo.fi
Lue lisää


Janne Suoniemi

asuntomyyjä, partner
0400 766 507
janne@bo.fi
Lue lisää


Sami Nyman

yhteistyöyrittäjä, LKV, KiAT
040 358 8839
sami.nyman@bo.fi
Lue lisää


Jussi Kuitunen

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, partner
040 560 6654
jussi.kuitunen@bo.fi
Lue lisää


Valtteri Lampinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 077 8988
valtteri@bo.fi
Lue lisää


Anna Saravo

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 050 0659
anna.saravo@bo.fi
Lue lisää


Heini Isotalo

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
0400 769 212
heini@bo.fi
Lue lisää


Eero Konttila

myyntijohtaja, LKV, osakas
0500 622 699
eero.konttila@bo.fi
Lue lisää


Petri Pykäläinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
0400 631 605
petri@bo.fi
Lue lisää


Laura Touronen

stailaaja, sisällöntuottaja

laura.touronen@bo.fi
Lue lisää


Marko Vähätalo

asuntomyyjä, partner
050 466 6315
marko.vahatalo@bo.fi
Lue lisää


Henri Majuri

kiinteistövälittäjä LKV, KiAT, partner
040 812 1957
henri@bo.fi
Lue lisää


Laura Lahtinen

toimistopäällikkö
044 051 0821
laura@bo.fi
Lue lisää


Riina Ritola

aluejohtaja, LKV, kaupanvahvistaja, vastaava hoitaja
050 441 1772
riina@bo.fi
Lue lisää


Anna Pylsy

äitiyslomalla


Lue lisää


Anne Kytömäki

kiinteistönvälittäjä LKV, projektijohtaja, KiAT, partner
040 527 5137
anne.kytomaki@bo.fi
Lue lisää


Noora Raitanen

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT
040 414 0180
noora@bo.fi
Lue lisää


Mikko Lamu

asuntomyyjä, partner
0400 357 100
mikko.lamu@bo.fi
Lue lisää


Jesse Niittymäki

kiinteistönvälittäjä LKV, DI, partner
040 678 7516
jesse@bo.fi
Lue lisää


Tiina Turpeinen

toimistosihteeri
040 676 4497
tiina.turpeinen@bo.fi
Lue lisää


Hanna Löytynoja

asuntomyyjä, partner
050 574 6279
hanna.loytynoja@bo.fi
Lue lisää


Mika Jaskari

asuntomyyjä, partner
040 650 3377
mika@bo.fi
Lue lisää


Sari Mesiranta

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 223 0600
sari@bo.fi
Lue lisää