Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Turku
Tampere
Oulu
Espoo
Lahti
Jyväskylä
Vantaa
Porvoo

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV VANTAA
Silkkitehtaantie 5, 01300 Vantaa

040 808 6832 | vantaa@bo.fi
Y-tunnus: 2796776-4

Vantaan toimisto on perustettu vanhan silkkitehtaan pohjakerrokseen korkeaan tehdashalliin, jonka uuden elämän suunnittelussa olemme saaneet olla mukana alusta asti. Tila sopii tarpeisiimme sekä Bo:n tyyliin todella hyvin; valo ja ilma saavat suurimman roolin tilaa rakentavina tekijöinä. Silkkitehtaan upeat rakennukset ovat arvokas runko tulevalle tapahtumakorttelille, johon Bo on jo asettunut taloksi ensimmäisten joukossa. Osa Vantaan tiimin jäsenistä on ollut mukana Bo:n matkassa pääkaupunkiseudulla alusta asti. Alan kokemuksen ja uuden ympäristön yhdistelmästä huokuu taitoa ja energiaa.

Vantaan toimistomme välittäjät palvelevat koko Uudenmaan alueella.

Tiimi - Bo LKV Vantaa



Eeva Ripatti

toimistosihteeri
041 534 9443
eeva.ripatti@bo.fi
Lue lisää


Päivi-Sisko Niemi

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 241 3646
paivi-sisko.niemi@bo.fi
Lue lisää


Laura Mitrunen

asuntomyyjä, partner
0400 589 224
laura.mitrunen@bo.fi
Lue lisää


Sari Kullberg

asuntomyyjä, partner
0400 615 557
sari.kullberg@bo.fi
Lue lisää


Mika Leinonen

asuntomyyjä KiAT, partner
0400 547 735
mika.leinonen@bo.fi
Lue lisää


Mia Lehtonen

myyntipäällikkö, YKV, LKV, kaupanvahvistaja, partner
0400 369 666
mia@bo.fi
Lue lisää


Tanja Piira

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 180 6556
tanja.piira@bo.fi
Lue lisää


Katariina Ahlbäck

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
050 521 2508
katariina.ahlback@bo.fi
Lue lisää


Marjo Naukkarinen

suunnittelija, stailaaja, sisällöntuottaja
040 506 0441
marjo.naukkarinen@bo.fi
Lue lisää


Helena Verho

asuntomyyjä, partner
0500 505 207
helena.verho@bo.fi
Lue lisää


Sanna Rokala

asuntomyyjä, partner
040 555 8470
sanna.rokala@bo.fi
Lue lisää


Nina Männikkö

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 543 9805
nina.mannikko@bo.fi
Lue lisää