Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Turku
Tampere
Oulu
Espoo
Lahti
Jyväskylä
Vantaa
Porvoo

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV HELSINKI, ULLANLINNA
Neitsytpolku 12, 00140 Helsinki

040 808 6832 | helsinki@bo.fi
Y-tunnus: 2796763-3

BO LKV HELSINKI, KALLIO
Franzeninkatu 22, 00530 Helsinki

040 808 6832 | helsinki@bo.fi
Y-tunnus: 2796776-4

Bo:n menestystarina pääkaupunkiseudulla alkoi rakkaasta Ullanlinnan toimistostamme. Vanhassa kivitalossa sijaitseva toimistomme henkii nykypäivän rentoa trendikkyyttä sekä sisustuksessa että ilmapiirissä; klassisuus ja skandinaavisen teeskentelemätön, selkeälinjainen tunnelma toimivat sulassa sovussa keskenään. Neitsytpolulla sijaitseva toimistomme tuntuukin kakkoskodilta kaikille välittäjillemme, ja sen tunnelma on sadepäivänäkin aurinkoinen.

Helsingin toimistojemme välittäjät palvelevat koko Uudenmaan alueella.

Kalliossa, tarkemmin ottaen Franzeninkadulla sijaitseva toimistomme on uusin tulokkaamme Helsingin tarjontaamme. Uutuudenviehätyksestä huolimatta toimisto tuntuu siltä, kuin se olisi aina ollut siellä. Franzeninaukion fiilis on konstailematon ja avoin, ja toimiston sijainti ”Kallion Eiran”, eli Torkkelinmäen kainalossa on kuin Bo:lle luotu. Heti toimistoon astuessaan aistii alueen ja itse toimiston tunnelman, jota voi kuvailla parhaiten rentona, mutta omanlaisensa sykkeen omaavana – kyseessä on siis modernia Kalliota parhaimmillaan.

Helsingin toimistojemme välittäjät palvelevat koko Uudenmaan alueella.

Tiimi - Bo LKV Ullanlinna



Kia Kurikka

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, Partner
040 680 7703
kia@bo.fi
Lue lisää


Sami Pelkonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 830 1029
sami.pelkonen@bo.fi
Lue lisää


Susanne Gerstenmaier

Kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
050 318 0132
susanne@bo.fi
Lue lisää


Marja Wickman

Äitiyslomalla


Lue lisää


Krista Malmivaara

Ylempi kiinteistönvälittäjä YKV, LKV, KIAT, FM, Partner
040 521 9263
krista@bo.fi
Lue lisää


Saila Kurki

Social Media Coordinator

saila@bo.fi
Lue lisää


Katja Enarvi

Graafinen suunnittelija, Sisällöntuottaja

katja.enarvi@bo.fi
Lue lisää


Janne Kieselbach

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 806 8299
jk@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

Aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Susanna Arnall

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner
0400 884 448
susanna@bo.fi
Lue lisää


Sebastian Gripenberg

Senior Advisor, Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
050 568 8438
sebastian.gripenberg@bo.fi
Lue lisää


Sofia Nikamo

Ylempi kiinteistönvälittäjä YKV, LKV, KTM, Partner
044 331 2154
sofia@bo.fi
Lue lisää


Susanna Valve

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 174 8144
susanna.valve@bo.fi
Lue lisää


Ronny Roslöf

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED, Partner
040 661 0011
ronny@bo.fi
Lue lisää


Jenni Paajanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, YTM, Partner
040 662 0156
jenni.paajanen@bo.fi
Lue lisää


Patrick Frisk

Asuntomyyjä, Partner, M.Sc.
040 534 3590
patrick@bo.fi
Lue lisää


Juha Hakala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
0400 482 854
juha.hakala@bo.fi
Lue lisää


Anu Tuomikoski

Sisustussuunnittelija, Stailaaja

anu.tuomikoski@bo.fi
Lue lisää


Erika Sihtola

Asuntomyyjä, Partner
040 965 2172
erika@bo.fi
Lue lisää


Aarno Saine

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
050 369 2400
aarno@bo.fi
Lue lisää


Matias Von Schantz

Asuntomyyjä, Partner
0500 870 872
matias@bo.fi
Lue lisää


Jaana Kariniemi

Asuntomyyjä, Partner
0400 800 377
jaana@bo.fi
Lue lisää


Pipsa Saarinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 136 0980‬
pipsa@bo.fi
Lue lisää


Virpi Romu

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
‭040 061 0018‬
virpi@bo.fi
Lue lisää


Niina Laine

Toimistopäällikkö
0500 408 688
niina.laine@bo.fi
Lue lisää


Christine Barbieri-Saurén

Toimistokoordinaattori
040 808 6832
christine@bo.fi
Lue lisää


Linda Kukkonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 540 2348
linda@bo.fi
Lue lisää


Rona Pomoell

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 515 4747
rona@bo.fi
Lue lisää


Anna Pesonius

Kiinteistönvälittäjä, LKV, MBA, partner
040 124 0210
anna.pesonius@bo.fi
Lue lisää

Tiimi - Bo LKV Kallio



Nina Lampinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Sisustussuunnittelija, Partner
0400 943 258
nina@bo.fi
Lue lisää


Alex Salo

KiAt, Partner
044 977 1510
alex@bo.fi
Lue lisää


Mika Suonsilta

Asuntomyyjä, Partner
0400 224 553
mika.suonsilta@bo.fi
Lue lisää


Sara Bensky-Pinomaa

Toimistosihteeri, Välittäjäassistentti
040 518 3828
sara.bensky@bo.fi
Lue lisää


Tiina Kantola

Myyntipäällikkö, Kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
044 011 1066
tiina@bo.fi
Lue lisää


Minna Wiik

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
050 5944 554
minna.wiik@bo.fi
Lue lisää


Liina Heinonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 664 6416
liina@bo.fi
Lue lisää


Jenni Lehtinen

Sisustusarkkitehti, Stailaaja

jenni.lehtinen@bo.fi
Lue lisää


Vili Viljakainen

Asuntomyyjä, Partner
050 330 7472
vili.viljakainen@bo.fi
Lue lisää