Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Espoo
Jyväskylä
Kuopio
Lahti
Oulu
Porvoo
Turku
Tampere
Vantaa

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

Tiimi - Bo LKV Ullanlinna



Susanne Gerstenmaier

myyntipäällikkö, kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
050 318 0132
susanne@bo.fi
Lue lisää


Matias Von Schantz

asuntomyyjä, partner
0500 870 872
matias@bo.fi
Lue lisää


Christine Barbieri-Saurén

markkinointikoordinaattori
045 858 7373
christine@bo.fi
Lue lisää


Aarno Saine

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
050 369 2400
aarno@bo.fi
Lue lisää


Kai Saarinen

kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, partner
050 500 1544
kai.saarinen@bo.fi
Lue lisää


Ville Erola

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 727 2335
ville.erola@bo.fi
Lue lisää


Jesper Rautiainen

asuntomyyjä, partner
045 663 9293
jesper.rautiainen@bo.fi
Lue lisää


Susanna Arnall

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
0400 884 448
susanna@bo.fi
Lue lisää


Linda Kukkonen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 540 2348
linda@bo.fi
Lue lisää


Katja Enarvi

graafinen suunnittelija, sisällöntuottaja

katja.enarvi@bo.fi
Lue lisää


Tea Granlund

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 561 6116
tea@bo.fi
Lue lisää


Kia Kurikka

kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, partner
040 680 7703
kia@bo.fi
Lue lisää


Virpi Romu

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
‭040 061 0018‬
virpi@bo.fi
Lue lisää


Janne Kieselbach

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 806 8299
jk@bo.fi
Lue lisää


Johanna Lehtinen

valokuvaaja

johanna.lehtinen@bo.fi
Lue lisää


Rona Pomoell

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 515 4747
rona@bo.fi
Lue lisää


Anne Ramsay

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, Partner
040 585 3081
anne.ramsay@bo.fi
Lue lisää


Erika Sihtola

asuntomyyjä, partner
040 965 2172
erika@bo.fi
Lue lisää


Krista Malmivaara

ylempi kiinteistönvälittäjä YKV, LKV, KIAT, FM, partner
040 521 9263
krista@bo.fi
Lue lisää


Juha Hakala

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
0400 482 854
juha.hakala@bo.fi
Lue lisää


Mia Lehtonen

myyntipäällikkö, YKV, LKV, kaupanvahvistaja, partner
0400 369 666
mia@bo.fi
Lue lisää


Pipsa Saarinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 136 0980‬
pipsa@bo.fi
Lue lisää


Ronny Roslöf

kiinteistönvälittäjä LKV, KED, partner
040 661 0011
ronny@bo.fi
Lue lisää


Jenni Paajanen

kiinteistönvälittäjä LKV, KED, YTM, partner
040 662 0156
jenni.paajanen@bo.fi
Lue lisää


Patrick Frisk

asuntomyyjä, M.Sc., partner
040 534 3590
patrick@bo.fi
Lue lisää


Jaana Kariniemi

asuntomyyjä, partner
0400 800 377
jaana@bo.fi
Lue lisää


Mika Suonsilta

asuntomyyjä, partner
0400 224 553
mika.suonsilta@bo.fi
Lue lisää


Niina Laine

toimistopäällikkö
0500 408 688
niina.laine@bo.fi
Lue lisää


Anu Tuomikoski

sisustussuunnittelija, stailaaja

anu.tuomikoski@bo.fi
Lue lisää


Markku Kotilainen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 153 9988
markku.kotilainen@bo.fi
Lue lisää


Marja Wickman

art director


Lue lisää


Roni Arvonen

kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, partner
0400 518 888
roni@bo.fi
Lue lisää


Anna Pesonius

myyntipäällikkö, kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, partner
040 124 0210
anna.pesonius@bo.fi
Lue lisää


Elina Felin

toimistosihteeri
050 317 3781
elina.felin@bo.fi
Lue lisää


Stefan von Harpe

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
0400 377 358
stefan@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää

Tiimi - Bo LKV Kallio



Minna Wiik

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
050 5944 554
minna.wiik@bo.fi
Lue lisää


Sara Bensky-Pinomaa

toimistosihteeri, välittäjäassistentti
040 808 6832
sara.bensky@bo.fi
Lue lisää


Satu Salonen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 135 5135
satu.salonen@bo.fi
Lue lisää


Laura Mitrunen

asuntomyyjä, partner
0400 589 224
laura.mitrunen@bo.fi
Lue lisää


Vili Viljakainen

asuntomyyjä, partner
050 330 7472
vili.viljakainen@bo.fi
Lue lisää


Nina Lampinen

kiinteistönvälittäjä LKV, sisustussuunnittelija, partner
0400 943 258
nina@bo.fi
Lue lisää


Niina Häkämies

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
050 331 6767
niina.hakamies@bo.fi
Lue lisää


Tiina Virjonen

myyntijohtaja, kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 011 1066
tiina@bo.fi
Lue lisää


Liina Heinonen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 664 6416
liina@bo.fi
Lue lisää

BO LKV HELSINKI, ULLANLINNA
Neitsytpolku 12, 00140 Helsinki

040 808 6832 | helsinki@bo.fi
Y-tunnus: 2796776-4

BO LKV HELSINKI, KALLIO
Franzeninkatu 22, 00530 Helsinki

040 808 6832 | helsinki@bo.fi
Y-tunnus: 2796776-4

BO LKV HELSINKI, KAARTINKAUPUNKI
Kasarmikatu 28, 00130 Helsinki

040 808 6832 | helsinki@bo.fi
Y-tunnus: 2796776-4

Bo:n menestystarina pääkaupunkiseudulla alkoi rakkaasta Ullanlinnan toimistostamme. Vanhassa kivitalossa sijaitseva toimistomme henkii nykypäivän rentoa trendikkyyttä sekä sisustuksessa että ilmapiirissä; klassisuus ja skandinaavisen teeskentelemätön, selkeälinjainen tunnelma toimivat sulassa sovussa keskenään. Neitsytpolulla sijaitseva toimistomme tuntuukin kakkoskodilta kaikille välittäjillemme, ja sen tunnelma on sadepäivänäkin aurinkoinen.

Helsingin toimistojemme välittäjät palvelevat koko Uudenmaan alueella.

Kalliossa, tarkemmin ottaen Franzeninkadulla sijaitseva toimistomme on uusin tulokkaamme Helsingin tarjontaamme. Uutuudenviehätyksestä huolimatta toimisto tuntuu siltä, kuin se olisi aina ollut siellä. Franzeninaukion fiilis on konstailematon ja avoin, ja toimiston sijainti ”Kallion Eiran”, eli Torkkelinmäen kainalossa on kuin Bo:lle luotu. Heti toimistoon astuessaan aistii alueen ja itse toimiston tunnelman, jota voi kuvailla parhaiten rentona, mutta omanlaisensa sykkeen omaavana – kyseessä on siis modernia Kalliota parhaimmillaan.

Helsingin toimistojemme välittäjät palvelevat koko Uudenmaan alueella.