Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Espoo
Jyväskylä
Kuopio
Lahti
Oulu
Porvoo
Turku
Tampere
Vantaa

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

Tiimi - Bo LKV Lahti



Janita Matilainen

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 727 7281
janita.matilainen@bo.fi
Lue lisää


Katja Kolu

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
0400 199 076
katja.kolu@bo.fi
Lue lisää


Markku Heikkilä

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
0400 285 007
markku.heikkila@bo.fi
Lue lisää


René Piiroinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
044 594 8985
rene@bo.fi
Lue lisää


Hannele Leivo-Savioja

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
0400 295 104
hannele@bo.fi
Lue lisää


Susanna Kivioja

äitiyslomalla


Lue lisää


Maikku Jääskeläinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 357 6157
maikku@bo.fi
Lue lisää


Anna Nikunen

aluejohtaja, LKV, LVV, partner
044 906 8340
anna.nikunen@bo.fi
Lue lisää


Eetu Vikman

asuntomyyjä, partner
045 203 8600
eetu.vikman@bo.fi
Lue lisää


Johanna Mattila

äitiyslomalla


Lue lisää


Ninni Wallin

stailaaja

ninni.wallin@bo.fi
Lue lisää


Helena Rapala

asuntomyyjä, KED, partner
040 589 4669
helena.rapala@bo.fi
Lue lisää


Henna Stenborg

myyntisihteeri

Toimisto 040 808 5334

041 545 1911
henna.stenborg@bo.fi
Lue lisää


Toni Mäenpää

myyntijohtaja, kiinteistönvälittäjä LKV, osakas
040 709 9009
toni.maenpaa@bo.fi
Lue lisää


Leena Talvio

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 152 4062
leena.talvio@bo.fi
Lue lisää

BO LKV LAHTI
Rautatienkatu 20, 15110 Lahti

040 808 5334 | lahti@bo.fi
Y-tunnus: 2921484-6

Lahden ytimeen syyskuussa 2018 avattu toimistomme otettiin innokkaasti vastaan Päijät-Hämeessä, joka näkyy vahvasti myös tilastoissa; vuoden 2019 huhtikuuhun mennessä Bo Lahti on napannut itselleen kaupungin asuntomarkkinoista jo yli viisitoista prosenttia. Lahdessa on siis ollut kysyntää uudenlaiselle kiinteistönvälitystoiminnalle, johon olemme kiitollisina vastanneet. Lahden tiimin erittäin hyvä yhteishenki näkyy selkeästi ulospäin – tämä näkyy lukuisissa positiivisissa asiakaspalautteissa sekä erittäin tyytyväisissä asiakkaissa.

Lahden toimistomme välittäjät palvelevat koko Päijät-Hämeen alueella.