Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Turku
Tampere
Oulu
Espoo
Lahti
Jyväskylä
Vantaa
Porvoo

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

BO LKV TURKU
Läntinen Rantakatu 53, 20100 Turku

040 808 5466 | turku@bo.fi
Y-tunnus: 2796763-3

Turku on meille erityisen rakas paikka. Etenkin siksi, koska Bo:n tarina alkoi Aurajoen rannan kupeessa vuonna 2015. Pienestä toimistosta Itäisellä Rantakadulla olemme kasvaneet kymmenen toimiston suuryritykseksi, mutta rakkaus kotikaupunkiamme kohtaan pysyy. Alueen monipuolinen asuntokanta vaihtaa taidolla omistajiaan huippuvälittäjiemme avulla tiuhaan ja tuloksekkaaseen tahtiin. Uusi toimistomme sijaitsee huikealla paikalla Läntisellä Rantakadulla lähellä keskustaa sekä uusiutuvia Kakolan ja Telakkarannan asuin- ja kulttuurialueita. Mikä sijainti olisikaan meille parempi, kuin upea vanha tiilirakennus keskellä parasta, alati muuttuvaa Turkua.

Turun toimistomme välittäjät palvelevat koko Varsinais-Suomen alueella.

Tiimi - Bo LKV Turku



Minna Stude

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 131 2886
minna@bo.fi
Lue lisää


Fiia Kaerala

sisustussuunnittelija, visualisti

fiia.kaerala@bo.fi
Lue lisää


Jani-Matti Vuotinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 733 4807
jani-matti@bo.fi
Lue lisää


Miika Salmela

asuntomyyjä, partner
0500 533 582
miika.salmela@bo.fi
Lue lisää


Antti Kolari

kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, kaupanvahvistaja, partner
040 704 1796
antti@bo.fi
Lue lisää


Sofia Metsänranta

kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, partner
040 588 6314
sofia.metsanranta@bo.fi
Lue lisää


Pauliina Roslin

toimistosihteeri, LKV
040 808 5466
pauliina.roslin@bo.fi
Lue lisää


Susanna Venho

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 501 9045
susanna.venho@bo.fi
Lue lisää


Karoliina Siikarla

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 571 4250
karoliina@bo.fi
Lue lisää


Oona Hallikainen

sisustussuunnittelija, muotoilija

oona@bo.fi
Lue lisää


Heidi Häkkinen

asuntomyyjä, partner
044 241 1083
heidi@bo.fi
Lue lisää


Jaakko Häkli

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, SK, kaupanvahvistaja, partner
040 740 2866
jaakko.hakli@bo.fi
Lue lisää


Mikko Ahola

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
040 553 2121
mikko.ahola@bo.fi
Lue lisää


Nina Raudaskoski

aluejohtaja, vastaava hoitaja, LKV
040 358 0249
nina.raudaskoski@bo.fi
Lue lisää


Karoliina Vehviläinen

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, KK, partner
045 121 0230
karoliina.vehvilainen@bo.fi
Lue lisää


Katriina Ranta

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 572 1286
katriina@bo.fi
Lue lisää


Johanna Salonen

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
050 407 8843
johanna.salonen@bo.fi
Lue lisää


Petri Malmberg

kiinteistönvälittäjä, LKV, YKV, ETM, KHK, AKA, julkinen kaupanvahvistaja, partner
0400 260 150
petri.malmberg@bo.fi
Lue lisää


Kaarina Nikkanen

KiAT, partner
040 053 2642
kaarina@bo.fi
Lue lisää


Taina Vuori

kiinteistönvälittäjä, LKV, eMBA, partner
050 527 4106
taina.vuori@bo.fi
Lue lisää


Annika Mero

kiinteistönvälittäjä, LKV, KIAT, partner
040 588 5054
annika.mero@bo.fi
Lue lisää


Maija Maunula

asuntomyyjä, KiAT, partner
044 252 9733
maija@bo.fi
Lue lisää


Ella-Noora Jokisalo

sisustusartesaani, muotoilun opiskelija

ella.jokisalo@bo.fi
Lue lisää


Miska Sulander

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
044 979 4179
miska@bo.fi
Lue lisää


Satu Sarparanta

äitiyslomalla


Lue lisää


Arne Hyvärinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 354 4884
arne@bo.fi
Lue lisää


Jori Anttila

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
040 575 1050
jori.anttila@bo.fi
Lue lisää


Annika Virtanen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
050 540 4524
annika@bo.fi
Lue lisää


Jani Helenius

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
0400 185 947
jani@bo.fi
Lue lisää


Kati Ketola

kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, partner
050 537 6804
kati.ketola@bo.fi
Lue lisää


Piia Lipponen

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, kaupanvahvistaja, partner
045 344 6244
piia.lipponen@bo.fi
Lue lisää


Ismo Aaltonen

asuntomyyjä, KED, partner
050 554 3642
ismo@bo.fi
Lue lisää


Piia Järvinen

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, partner
045 631 6861
piia.jarvinen@bo.fi
Lue lisää


Toni Sjöroos

asuntomyyjä, KiAT, partner
040 097 7785
toni.sjoroos@bo.fi
Lue lisää


Loréna Kukkamäki

muotoilija, sisustusarkkitehti

lorena@bo.fi
Lue lisää


Jenna Vuotinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 704 1146
jenna@bo.fi
Lue lisää