Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Turku
Tampere
Oulu
Espoo
Lahti
Jyväskylä
Vantaa
Porvoo

Me toteutamme asumisen ja elämisen unelmia

Bo:n tekee ihmiset. Tiimimme koostuu yli 170:stä ammattilaisesta, jotka yhdessä luovat päivittäin suomalaisen kiinteistönvälityksen menestystarinaa. Tarjoamme laadukasta ja henkilökohtaista palvelua, joka johtaa hyviin kokemuksiin ja erinomaisiin kauppoihin.

Valitse toimisto

Etsi henkilöä kaikista toimistoista

Tiimi - Bo LKV Porvoo



Saara Murtovaara

aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Susanna Valve

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 174 8144
susanna.valve@bo.fi
Lue lisää


Nita Hauhia

visualisti

nita@bo.fi
Lue lisää


Kristian Lindfors

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
050 326 9090
kristian@bo.fi
Lue lisää


Jatta Toivola

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 764 4316
jatta@bo.fi
Lue lisää

BO LKV PORVOO
Mannerheiminkatu 4, 06100 Porvoo

040 808 6832 | porvoo@bo.fi
Y-tunnus: 2796776-4

Hurmaava pieni puutalo Vanhan Porvoon laitamilla on kuin Bo:n toimistoksi tehty: vanhat, patinoituneet lattialankut ja suuret ikkunat tekevät toimistoomme ainutlaatuisen lempeän ja idyllisen tunnelman. Toimisto on kompakti, mutta sitäkin toimivampi ja sympaattisempi – niin tilan kuin tekijöidenkin puolesta. Bo:n pienimmässä toimistossa työskentelee tällä hetkellä kaksi välittäjää, jotka ovat tehneet töitä samassa tiimissä jo vuosia. He hoitavat projekteja myös yhdessä, ja mikä tärkeintä, tuntevat Itä-Uudenmaan kuin omat taskunsa.

Porvoon toimistomme välittäjät palvelevat koko Uudenmaan alueella.