Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Espoo
Jyväskylä
Kuopio
Lahti
Oulu
Porvoo
Turku
Tampere
Vantaa

BO LKV Turku



Antti Kolari

kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, kaupanvahvistaja, partner
040 704 1796
antti@bo.fi
Lue lisää


Pauliina Roslin

toimistosihteeri, LKV
040 808 5466
pauliina.roslin@bo.fi
Lue lisää


Susanna Venho

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 501 9045
susanna.venho@bo.fi
Lue lisää


Oona Hallikainen

sisustussuunnittelija, muotoilija

oona@bo.fi
Lue lisää


Kaarina Nikkanen

KiAT, partner
040 053 2642
kaarina@bo.fi
Lue lisää


Taina Vuori

kiinteistönvälittäjä, LKV, eMBA, partner
050 527 4106
taina.vuori@bo.fi
Lue lisää


Miska Sulander

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
044 979 4179
miska@bo.fi
Lue lisää


Fiia Kaerala

sisustussuunnittelija, visualisti

fiia.kaerala@bo.fi
Lue lisää


Annika Virtanen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
050 540 4524
annika@bo.fi
Lue lisää


Miika Salmela

asuntomyyjä, partner
0500 533 582
miika.salmela@bo.fi
Lue lisää


Sofia Metsänranta

kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, partner
040 588 6314
sofia.metsanranta@bo.fi
Lue lisää


Maija Maunula

asuntomyyjä, KiAT, partner
044 252 9733
maija@bo.fi
Lue lisää


Jani-Matti Vuotinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 733 4807
jani-matti@bo.fi
Lue lisää


Mikko Ahola

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
040 553 2121
mikko.ahola@bo.fi
Lue lisää


Saija Palin

asuntomyyjä, partner
040 756 7070
saija.palin@bo.fi
Lue lisää


Ismo Aaltonen

asuntomyyjä, KED, partner
050 554 3642
ismo@bo.fi
Lue lisää


Satu Sarparanta

asuntomyyjä, partner
040 729 5225
satu@bo.fi
Lue lisää


Jussi Pelkonen

asuntomyyjä, KiAT, partner
040 587 9068
jussi.pelkonen@bo.fi
Lue lisää


Katriina Ranta

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 572 1286
katriina@bo.fi
Lue lisää


Arne Hyvärinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 354 4884
arne@bo.fi
Lue lisää


Johanna Salonen

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
050 407 8843
johanna.salonen@bo.fi
Lue lisää


Toni Sjöroos

asuntomyyjä, KiAT, partner
040 097 7785
toni.sjoroos@bo.fi
Lue lisää


Anna-Maija Kasvi

kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, partner
040 410 5244
anna-maija.kasvi@bo.fi
Lue lisää


Karoliina Siikarla

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 571 4250
karoliina@bo.fi
Lue lisää


Piia Lipponen

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, MyAT, kaupanvahvistaja, partner
045 344 6244
piia.lipponen@bo.fi
Lue lisää


Heidi Häkkinen

asuntomyyjä, partner
044 241 1083
heidi@bo.fi
Lue lisää


Jaakko Häkli

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, SK, kaupanvahvistaja, partner
040 740 2866
jaakko.hakli@bo.fi
Lue lisää


Nina Raudaskoski

aluejohtaja, vastaava hoitaja, LKV
040 358 0249
nina.raudaskoski@bo.fi
Lue lisää


Jenna Vuotinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 704 1146
jenna@bo.fi
Lue lisää


Karoliina Vehviläinen

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, KK, partner
045 121 0230
karoliina.vehvilainen@bo.fi
Lue lisää


Piia Järvinen

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, partner
045 631 6861
piia.jarvinen@bo.fi
Lue lisää


Mauno Heinonen

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
040 937 2247
mauno.heinonen@bo.fi
Lue lisää


Petri Malmberg

kiinteistönvälittäjä, LKV, YKV, ETM, KHK, AKA, julkinen kaupanvahvistaja, partner
0400 260 150
petri.malmberg@bo.fi
Lue lisää


Minna Stude

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 131 2886
minna@bo.fi
Lue lisää


Ella-Noora Jokisalo

sisustusartesaani, muotoilun opiskelija

ella.jokisalo@bo.fi
Lue lisää


Jani Helenius

myyntipäällikkö, kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
0400 185 947
jani@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Helsinki



Kia Kurikka

kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, partner
040 680 7703
kia@bo.fi
Lue lisää


Liina Heinonen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 664 6416
liina@bo.fi
Lue lisää


Elina Felin

toimistosihteeri
050 317 3781
elina.felin@bo.fi
Lue lisää


Tiina Virjonen

myyntijohtaja, kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 011 1066
tiina@bo.fi
Lue lisää


Susanne Gerstenmaier

myyntipäällikkö, kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
050 318 0132
susanne@bo.fi
Lue lisää


Minna Wiik

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
050 5944 554
minna.wiik@bo.fi
Lue lisää


Jenni Paajanen

kiinteistönvälittäjä LKV, KED, YTM, partner
040 662 0156
jenni.paajanen@bo.fi
Lue lisää


Krista Malmivaara

ylempi kiinteistönvälittäjä YKV, LKV, KIAT, FM, partner
040 521 9263
krista@bo.fi
Lue lisää


Anna Pesonius

myyntipäällikkö, kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, partner
040 124 0210
anna.pesonius@bo.fi
Lue lisää


Ronny Roslöf

kiinteistönvälittäjä LKV, KED, partner
040 661 0011
ronny@bo.fi
Lue lisää


Christine Barbieri-Saurén

markkinointikoordinaattori
045 858 7373
christine@bo.fi
Lue lisää


Niina Laine

toimistopäällikkö
0500 408 688
niina.laine@bo.fi
Lue lisää


Virpi Romu

myyntijohtaja, kiinteistönvälittäjä LKV, partner
‭040 061 0018‬
virpi@bo.fi
Lue lisää


Susanna Arnall

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
0400 884 448
susanna@bo.fi
Lue lisää


Erika Sihtola

asuntomyyjä, partner
040 965 2172
erika@bo.fi
Lue lisää


Pirkko Teppana

toimistosihteeri, LKV
050 338 6535
pirkko.teppana@bo.fi
Lue lisää


Nina Lampinen

kiinteistönvälittäjä LKV, sisustussuunnittelija, partner
0400 943 258
nina@bo.fi
Lue lisää


Rona Pomoell

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 515 4747
rona@bo.fi
Lue lisää


Linda Kukkonen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 540 2348
linda@bo.fi
Lue lisää


Jaana Kariniemi

asuntomyyjä, partner
0400 800 377
jaana@bo.fi
Lue lisää


Mika Suonsilta

asuntomyyjä, partner
0400 224 553
mika.suonsilta@bo.fi
Lue lisää


Matias Von Schantz

asuntomyyjä, partner
0500 870 872
matias@bo.fi
Lue lisää


Monika Nyström

asuntomyyjä, KTM, partner
040 728 5848
monika@bo.fi
Lue lisää


Anu Tuomikoski

sisustussuunnittelija, stailaaja

anu.tuomikoski@bo.fi
Lue lisää


Mia Lehtonen

myyntipäällikkö, YKV, LKV, kaupanvahvistaja, partner
0400 369 666
mia@bo.fi
Lue lisää


Aarno Saine

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
050 369 2400
aarno@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Juha Hakala

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
0400 482 854
juha.hakala@bo.fi
Lue lisää


Joonas Saari

art director

joonas.saari@bo.fi
Lue lisää


Patrick Frisk

asuntomyyjä, M.Sc., partner
040 534 3590
patrick@bo.fi
Lue lisää


Janne Kieselbach

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 806 8299
jk@bo.fi
Lue lisää


Jesper Rautiainen

asuntomyyjä, KiLAT, partner
045 663 9293
jesper.rautiainen@bo.fi
Lue lisää


Pipsa Saarinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 136 0980‬
pipsa@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Espoo



Helena Mikkonen

toimistosihteeri
050 376 1134‬
helena.mikkonen@bo.fi
Lue lisää


Sara Bensky-Pinomaa

välittäjäassistentti
040 808 6832
sara.bensky@bo.fi
Lue lisää


Noora Virtanen

stailaaja

noora.virtanen@bo.fi
Lue lisää


Stefan von Harpe

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, partner
0400 377 358
stefan@bo.fi
Lue lisää


Katja Harri

sisustusarkkitehti, markkinointiassistentti

katja.harri@bo.fi
Lue lisää


Veli Myllylä

myyntijohtaja, LKV, kaupanvahvistaja, partner
040 709 0555
veli@bo.fi
Lue lisää


Jenni Selänne

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 680 7723
jenni.selanne@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Tarmo Wuolab

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, partner
044 080 7630
tarmo@bo.fi
Lue lisää


Arja Ränkipohja

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 529 1925
arja@bo.fi
Lue lisää


Kusti Ristiluoma

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, partner
0400 443 103
kusti@bo.fi
Lue lisää


Eveliina Laine

kiinteistönvälittäjä LKV, KM, partner
040 869 8579
eveliina@bo.fi
Lue lisää


Riitta-Liisa Korimo

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, YKV, partner
045 664 6088
riitta-liisa.korimo@bo.fi
Lue lisää


Kerstin Ståhlberg

asuntomyyjä, partner
0400 487 478
kerstin@bo.fi
Lue lisää


Mikko Mäkelä

asuntomyyjä, partner
040 544 4399
mikko.makela@bo.fi
Lue lisää


Christina Tapojärvi

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, sisustusstailaaja, partner
044 977 7764
christina@bo.fi
Lue lisää


Petri Kajaan

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 560 4738
petri.kajaan@bo.fi
Lue lisää


Marianne Beckman

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
0400 879 816
marianne@bo.fi
Lue lisää


Jaakko Haapamäki

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, kaupanvahvistaja, partner
040 9522 162
jaakko@bo.fi
Lue lisää


Lauri Katas

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, partner
040 9522 145
lauri@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Oulu



Jaana Sevón

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
050 438 8135
jaana.sevon@bo.fi
Lue lisää


Henri Veittikoski

asuntomyyjä, partner
0400 943 098
henri.veittikoski@bo.fi
Lue lisää


Veli-Matti Lappalainen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 982 1249
veli-matti@bo.fi
Lue lisää


Eeva Takkunen

graafinen suunnittelija, valokuvaaja
040 747 5552
eeva@bo.fi
Lue lisää


Anu Peltoniemi

sisustussuunnittelija, stailaaja

anu@bo.fi
Lue lisää


Kimmo Raappana

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 243 6417
kimmo@bo.fi
Lue lisää


Hannu Uusitalo

valokuvaaja VAT
040 570 2312
hannu.uusitalo@bo.fi
Lue lisää


Milla Karlsson

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
0400 153 209
milla@bo.fi
Lue lisää


Julia Hakala

myyntijohtaja, vastaava hoitaja, ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, KiAT, kaupanvahvistaja, partner
044 218 7489
julia.hakala@bo.fi
Lue lisää


Toni Haapakoski

asuntomyyjä, partner
040 569 8682
toni@bo.fi
Lue lisää


Piia Sevander

sihteeri
040 808 5823
piia@bo.fi
Lue lisää


Sanna Jussila

kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja, partner
050 300 1667
sanna.jussila@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Lahti



Susanna Kivioja

äitiyslomalla


Lue lisää


Johanna Mattila

äitiyslomalla


Lue lisää


Jussi-Mikko Makkonen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
041 451 3258
jussi-mikko@bo.fi
Lue lisää


Leena Talvio

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 152 4062
leena.talvio@bo.fi
Lue lisää


Janita Matilainen

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 727 7281
janita.matilainen@bo.fi
Lue lisää


Markku Heikkilä

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
0400 285 007
markku.heikkila@bo.fi
Lue lisää


Ninni Wallin

stailaaja

ninni.wallin@bo.fi
Lue lisää


Hannele Leivo-Savioja

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
0400 295 104
hannele@bo.fi
Lue lisää


Maikku Jääskeläinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 357 6157
maikku@bo.fi
Lue lisää


Antti Sulkanen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 746 6650
antti.sulkanen@bo.fi
Lue lisää


Eetu Vikman

asuntomyyjä, partner
045 203 8600
eetu.vikman@bo.fi
Lue lisää


Katja Kolu

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
0400 199 076
katja.kolu@bo.fi
Lue lisää


René Piiroinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
044 594 8985
rene@bo.fi
Lue lisää


Toni Mäenpää

myyntijohtaja, kiinteistönvälittäjä LKV, osakas
040 709 9009
toni.maenpaa@bo.fi
Lue lisää


Henna Stenborg

myyntisihteeri

Toimisto 040 808 5334

041 545 1911
henna.stenborg@bo.fi
Lue lisää


Anna Nikunen

aluejohtaja, LKV, LVV, partner
044 906 8340
anna.nikunen@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Jyväskylä



Sami Nivala

aluejohtaja, LKV, KED, kaupanvahvistaja
040 069 6231
sami.nivala@bo.fi
Lue lisää


Saara Ilmarinen

stailaaja, visualisti


Lue lisää


Päivi Riuttamäki

kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, partner
045 182 5863
paivi@bo.fi
Lue lisää


Jorma Ikonen

asuntomyyjä, partner
0400 419 555
jorma.ikonen@bo.fi
Lue lisää


Anna-Kaisa Viljanmaa

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
045 182 9525
anna-kaisa@bo.fi
Lue lisää


Katja Pyörälä

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 541 2504
katja.pyorala@bo.fi
Lue lisää


Veijo Virtanen

asuntomyyjä, kaupanvahvistaja
050 564 5100
veijo.virtanen@bo.fi
Lue lisää


Liisa Kulmala

kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, partner
040 968 3531
liisa.kulmala@bo.fi
Lue lisää


Mari Valkeinen

kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, kaupanvahvistaja, partner
040 746 2502
mari.valkeinen@bo.fi
Lue lisää


Miia Juntunen

valokuvaaja, visualisti


Lue lisää


Piritta Huumo

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
045 197 8710
piritta.huumo@bo.fi
Lue lisää


Hanna Latva-Lusa

toimistosihteeri, LKV

hanna.latva-lusa@bo.fi
Lue lisää


Nina Saleva

myyntipäällikkö, LKV, kaupanvahvistaja, partner
045 264 8177
nina.saleva@bo.fi
Lue lisää


Pentti Mustonen

kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja, partner
044 231 4650
pentti.mustonen@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Vantaa



Katariina Ahlbäck

kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
050 521 2508
katariina.ahlback@bo.fi
Lue lisää


Sari Kullberg

KED, partner
0400 615 557
sari.kullberg@bo.fi
Lue lisää


Nina Männikkö

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 543 9805
nina.mannikko@bo.fi
Lue lisää


Päivi-Sisko Niemi

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 241 3646
paivi-sisko.niemi@bo.fi
Lue lisää


Eeva Ripatti

toimistosihteeri
041 534 9443
eeva.ripatti@bo.fi
Lue lisää


Helena Verho

asuntomyyjä, partner
0500 505 207
helena.verho@bo.fi
Lue lisää


Tanja Piira

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 180 6556
tanja.piira@bo.fi
Lue lisää


Mika Leinonen

asuntomyyjä KiAT, partner
0400 547 735
mika.leinonen@bo.fi
Lue lisää


Mika Utria

myyntijohtaja, kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja
0400 650 123
mika.utria@bo.fi
Lue lisää


Sanna Rokala

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 555 8470
sanna.rokala@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Porvoo



Kristian Lindfors

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
050 326 9090
kristian@bo.fi
Lue lisää


Jatta Toivola

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
040 764 4316
jatta@bo.fi
Lue lisää


Nita Hauhia

visualisti

nita@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Susanna Valve

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 174 8144
susanna.valve@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Tampere



Jussi Kuitunen

kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, partner
040 560 6654
jussi.kuitunen@bo.fi
Lue lisää


Henri Majuri

kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, partner
040 812 1957
henri@bo.fi
Lue lisää


Laura Lahtinen

toimistopäällikkö
044 051 0821
laura@bo.fi
Lue lisää


Mikko Lamu

asuntomyyjä, partner
0400 357 100
mikko.lamu@bo.fi
Lue lisää


Riina Ritola

aluejohtaja, LKV, kaupanvahvistaja
050 441 1772
riina@bo.fi
Lue lisää


Valtteri Lampinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 077 8988
valtteri@bo.fi
Lue lisää


Anna Pylsy

äitiyslomalla


Lue lisää


Jukka Mesiranta

kiinteistönvälittäjä LKV, auktorisoitu pientalomyyjä PTM, partner
045 263 0995
jukka@bo.fi
Lue lisää


Janne Suoniemi

asuntomyyjä, partner
0400 766 507
janne@bo.fi
Lue lisää


Laura Touronen

stailaaja, sisällöntuottaja

laura.touronen@bo.fi
Lue lisää


Noora Raitanen

Äitiyslomalla


Lue lisää


Anne Kytömäki

kiinteistönvälittäjä LKV, projektijohtaja, KiAT, partner
040 527 5137
anne.kytomaki@bo.fi
Lue lisää


Jesse Niittymäki

kiinteistönvälittäjä LKV, DI, partner
040 678 7516
jesse@bo.fi
Lue lisää


Sami Nyman

yhteistyöyrittäjä, LKV, KiAT
040 358 8839
sami.nyman@bo.fi
Lue lisää


Jenny Björksten

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
041 529 3469
jenny@bo.fi
Lue lisää


Tiina Turpeinen

toimistosihteeri
040 676 4497
tiina.turpeinen@bo.fi
Lue lisää


Irma Nieminen

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
040 186 3399
irma.nieminen@bo.fi
Lue lisää


Marko Lamu

myyntijohtaja, LKV, KiAT
040 801 3166
marko.lamu@bo.fi
Lue lisää


Toni Virtanen

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
045 239 9795
toni.virtanen@bo.fi
Lue lisää


Noora Dahlgrén

Asuntomyyjä, partner
050 3080 133
noora.dahlgren@bo.fi
Lue lisää


Sari Mesiranta

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
045 223 0600
sari@bo.fi
Lue lisää


Petri Pykäläinen

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
0400 631 605
petri@bo.fi
Lue lisää


Miika Suntinen

asuntomyyjä, partner
040 610 6929
miika.suntinen@bo.fi
Lue lisää


Daniele Rogazione

Asuntomyyjä, partner
0400 719 704
daniele@bo.fi
Lue lisää


Eero Konttila

myyntijohtaja, LKV, osakas
0500 622 699
eero.konttila@bo.fi
Lue lisää


Anna Saravo

kiinteistönvälittäjä LKV, partner
044 050 0659
anna.saravo@bo.fi
Lue lisää


Heini Isotalo

kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
0400 769 212
heini@bo.fi
Lue lisää


Marko Vähätalo

asuntomyyjä, partner
050 466 6315
marko.vahatalo@bo.fi
Lue lisää

Bo Family Group Oy



Marja Wickman

art director
040 577 3736
marja@bo.fi
Lue lisää


Tuomas Mäkelä

yrittäjä, perustajaosakas
040 553 6445
tuomas@bo.fi
Lue lisää


Anna Ritakallio-Mäkelä

yrittäjä, perustajaosakas
050 577 0564
anna@bo.fi
Lue lisää


Peeta Peltola

luova johtaja
044 559 5979
peeta@bo.fi
Lue lisää


Kati Kulmala

talouspäällikkö
040 737 2585
kati@bo.fi
Lue lisää


Christine Barbieri-Saurén

markkinointikoordinaattori
045 858 7373
christine@bo.fi
Lue lisää


Saila Kurki

sisältöstrategi, VTM

saila@bo.fi
Lue lisää


Kati Rasku

mediayhteistyöt
040 836 4286
kati.rasku@bo.fi
Lue lisää


Martti Leskinen

kiinteistöneuvos

martti.leskinen@bo.fi
Lue lisää


Matias Lukander

luova suunnittelija, medianomi

matias.lukander@bo.fi
Lue lisää


Katja Enarvi

art director

katja.enarvi@bo.fi
Lue lisää


Jenni Lehtinen

luova suunnittelija, sisustusarkkitehti

jenni.lehtinen@bo.fi
Lue lisää


Sanni Koffert

äitiyslomalla

sanni.koffert@bo.fi
Lue lisää


Saija Boedeker

sopimusasiantuntija, oikeustradenomi, LKV, YKV

saija@bo.fi
Lue lisää


Tuomo Räsänen

toimitusjohtaja
040 718 2840
tuomo@bo.fi
Lue lisää


Annu Vismanen

kirjanpitäjä
+358 44 491 5035
annu@bo.fi
Lue lisää


Joonas Saari

art director

joonas.saari@bo.fi
Lue lisää


Hannele Berglund

markkinointijohtaja
040 584 3130
hannele.berglund@bo.fi
Lue lisää