Soita 040 808 5466
Varaa maksuton arviokäynti
Helsinki
Turku
Tampere
Oulu
Espoo
Lahti
Jyväskylä
Vantaa
Porvoo

BO LKV Turku



Petri Malmberg

Kiinteistönvälittäjä, LKV, YKV, ETM, KHK, AKA, Julkinen kaupanvahvistaja, Partner
0400 260 150
petri.malmberg@bo.fi
Lue lisää


Pauliina Roslin

Toimistosihteeri, LKV
040 808 5466
pauliina.roslin@bo.fi
Lue lisää


Arne Hyvärinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 354 4884
arne@bo.fi
Lue lisää


Piia Lipponen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, Kaupanvahvistaja, Partner
045 344 6244
piia.lipponen@bo.fi
Lue lisää


Miika Salmela

Asuntomyyjä, Partner
0500 533 582
miika.salmela@bo.fi
Lue lisää


Jori Anttila

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
040 575 1050
jori.anttila@bo.fi
Lue lisää


Minna Stude

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 131 2886
minna@bo.fi
Lue lisää


Heidi Häkkinen

Asuntomyyjä, Partner
044 241 1083
heidi@bo.fi
Lue lisää


Annika Virtanen

KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ, LKV, PARTNER
050 540 4524
annika@bo.fi
Lue lisää


Kati Ketola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, MBA, Partner
050 537 6804
kati.ketola@bo.fi
Lue lisää


Miska Sulander

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner
044 979 4179
miska@bo.fi
Lue lisää


Susanna Venho

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, partner
040 501 9045
susanna.venho@bo.fi
Lue lisää


Ismo Aaltonen

Asuntomyyjä, KED, PARTNER
050 554 3642
ismo@bo.fi
Lue lisää


Mikko Ahola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner
040 553 2121
mikko.ahola@bo.fi
Lue lisää


Piia Järvinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, Partner
045 631 6861
piia.jarvinen@bo.fi
Lue lisää


Sofia Metsänranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, Partner
040 588 6314
sofia.metsanranta@bo.fi
Lue lisää


Karoliina Siikarla

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAt, Partner
040 571 4250
karoliina@bo.fi
Lue lisää


Satu Sarparanta

ÄITIYSLOMALLA


Lue lisää


Maija Maunula

Asuntomyyjä, KiAT, Partner
044 252 9733
maija@bo.fi
Lue lisää


Kaarina Nikkanen

KiAT, PARTNER
040 053 2642
kaarina@bo.fi
Lue lisää


Ella-Noora Jokisalo

Sisustusartesaani, muotoilun opiskelija

ella.jokisalo@bo.fi
Lue lisää


Annika Mero

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KIAT, PARTNER
040 588 5054
annika.mero@bo.fi
Lue lisää


Jaakko Häkli

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, SK, kaupanvahvistaja, Partner
040 740 2866
jaakko.hakli@bo.fi
Lue lisää


Loréna Kukkamäki

Muotoilija / Sisustusarkkitehti

lorena@bo.fi
Lue lisää


Nina Raudaskoski

Aluejohtaja, vastaava hoitaja, LKV
040 358 0249
nina.raudaskoski@bo.fi
Lue lisää


Oona Hallikainen

Sisustussuunnittelija, muotoilija

oona@bo.fi
Lue lisää


Katriina Ranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
040 572 1286
katriina@bo.fi
Lue lisää


Taina Vuori

Kiinteistönvälittäjä, LKV, eMBA, Partner
050 527 4106
taina.vuori@bo.fi
Lue lisää


Antti Kolari

Kiinteistönvälittäjä, KTM, LKV, Kaupanvahvistaja, Partner
040 704 1796
antti@bo.fi
Lue lisää


Toni Sjöroos

Asuntomyyjä, KiAT, Partner
040 097 7785
toni.sjoroos@bo.fi
Lue lisää


Jenna Vuotinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 704 1146
jenna@bo.fi
Lue lisää


Jani-Matti Vuotinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 733 4807
jani-matti@bo.fi
Lue lisää


Fiia Kaerala

Sisustussuunnittelija / visualisti

fiia.kaerala@bo.fi
Lue lisää


Jani Helenius

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner
0400 185 947
jani@bo.fi
Lue lisää


Johanna Salonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
050 407 8843
johanna.salonen@bo.fi
Lue lisää


Karoliina Vehviläinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, KK, Partner
045 121 0230
karoliina.vehvilainen@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Helsinki



Virpi Romu

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
‭040 061 0018‬
virpi@bo.fi
Lue lisää


Kia Kurikka

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, Partner
040 680 7703
kia@bo.fi
Lue lisää


Susanna Arnall

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner
0400 884 448
susanna@bo.fi
Lue lisää


Mika Suonsilta

Asuntomyyjä, partner
0400 224 553
mika.suonsilta@bo.fi
Lue lisää


Jenni Lehtinen

sisustusarkkitehti, stailaaja

jenni.lehtinen@bo.fi
Lue lisää


Erika Sihtola

Asuntomyyjä, Partner
040 965 2172
erika@bo.fi
Lue lisää


Sami Pelkonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 830 1029
sami.pelkonen@bo.fi
Lue lisää


Sara Bensky-Pinomaa

Toimistosihteeri, välittäjäassistentti
040 518 3828
sara.bensky@bo.fi
Lue lisää


Krista Malmivaara

YLEMPI KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ YKV, LKV, KIAT, FM, PARTNER
040 521 9263
krista@bo.fi
Lue lisää


Sebastian Gripenberg

Senior Advisor, Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
050 568 8438
sebastian.gripenberg@bo.fi
Lue lisää


Anna Pesonius

Kiinteistönvälittäjä, LKV, MBA, partner
040 124 0210
anna.pesonius@bo.fi
Lue lisää


Patrick Frisk

Asuntomyyjä, Partner, M.Sc.
040 534 3590
patrick@bo.fi
Lue lisää


Sofia Nikamo

YLEMPI KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ YKV, LKV, KTM, Partner
044 331 2154
sofia@bo.fi
Lue lisää


Niina Laine

Toimistopäällikkö
0500 408 688
niina.laine@bo.fi
Lue lisää


Saila Kurki

Social Media Coordinator

saila@bo.fi
Lue lisää


Jesper Rautiainen

Partner
045 663 9293
jesper.rautiainen@bo.fi
Lue lisää


Janne Kieselbach

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 806 8299
jk@bo.fi
Lue lisää


Rona Pomoell

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 515 4747
rona@bo.fi
Lue lisää


Pipsa Saarinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 136 0980‬
pipsa@bo.fi
Lue lisää


Marja Wickman

Äitiyslomalla


Lue lisää


Matias Von Schantz

Asuntomyyjä, Partner
0500 870 872
matias@bo.fi
Lue lisää


Alex Salo

KiAt, Partner
044 977 1510
alex@bo.fi
Lue lisää


Vili Viljakainen

Asuntomyyjä, Partner
050 330 7472
vili.viljakainen@bo.fi
Lue lisää


Susanna Valve

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 174 8144
susanna.valve@bo.fi
Lue lisää


Anu Tuomikoski

Sisustussuunnittelija / Stailaaja

anu.tuomikoski@bo.fi
Lue lisää


Jaana Kariniemi

Asuntomyyjä, Partner
0400 800 377
jaana@bo.fi
Lue lisää


Christine Barbieri-Saurén

Toimistokoordinaattori
040 808 6832
christine@bo.fi
Lue lisää


Linda Kukkonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 540 2348
linda@bo.fi
Lue lisää


Nina Lampinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Sisustussuunnittelija, Partner
0400 943 258
nina@bo.fi
Lue lisää


Juha Hakala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
0400 482 854
juha.hakala@bo.fi
Lue lisää


Liina Heinonen

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 664 6416
liina@bo.fi
Lue lisää


Susanne Gerstenmaier

Kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
050 318 0132
susanne@bo.fi
Lue lisää


Minna Wiik

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
050 5944 554
minna.wiik@bo.fi
Lue lisää


Katja Enarvi

Graafinen suunnittelija, Sisällöntuottaja

katja.enarvi@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

Aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Tiina Kantola

Myyntipäällikkö, Kiinteistönvälittäjä, LKV, partner
044 011 1066
tiina@bo.fi
Lue lisää


Aarno Saine

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
050 369 2400
aarno@bo.fi
Lue lisää


Ronny Roslöf

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED, Partner
040 661 0011
ronny@bo.fi
Lue lisää


Jenni Paajanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, YTM, Partner
040 662 0156
jenni.paajanen@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Espoo



Katja Enarvi

Graafinen suunnittelija, Sisällöntuottaja

katja.enarvi@bo.fi
Lue lisää


Eveliina Laine

Kiinteistönvälittäjä LKV, KM, Partner
040 869 8579
eveliina@bo.fi
Lue lisää


Veli Myllylä

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, LKV, KAUPANVAHVISTAJA, PARTNER
040 709 0555
veli@bo.fi
Lue lisää


Saara Murtovaara

Aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Kerstin Ståhlberg

Asuntomyyjä, Partner
0400 487 478
kerstin@bo.fi
Lue lisää


Stefan von Harpe

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, partner
0400 377 358
stefan@bo.fi
Lue lisää


Roni Arvonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, partner
0400 518 888
roni@bo.fi
Lue lisää


Kusti Ristiluoma

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Partner
0400 443 103
kusti@bo.fi
Lue lisää


Saila Kurki

Social Media Coordinator

saila@bo.fi
Lue lisää


Jaakko Haapamäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Kaupanvahvistaja, partner
040 9522 162
jaakko@bo.fi
Lue lisää


Helena Mikkonen

Toimistosihteeri
050 376 1134‬
helena.mikkonen@bo.fi
Lue lisää


Christina Tapojärvi

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Sisustusstailaaja, Partner
044 977 7764
christina@bo.fi
Lue lisää


Tarmo Wuolab

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, partner
044 080 7630
tarmo@bo.fi
Lue lisää


Lauri Katas

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, partner
040 9522 145
lauri@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Oulu



Hannu Uusitalo

VALOKUVAAJA, VAT
040 570 2312
hannu.uusitalo@bo.fi
Lue lisää


Veli-Matti Lappalainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
044 982 1249
veli-matti@bo.fi
Lue lisää


Piia Sevander

Sihteeri
040 808 5823
piia@bo.fi
Lue lisää


Sakari Halonen

Asuntomyyjä, Partner
044 230 0884
sakari@bo.fi
Lue lisää


Julia Hakala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KIAT, Kaupanvahvistaja, Partner
044 218 7489
julia.hakala@bo.fi
Lue lisää


Janne Hietanen

Myyntijohtaja, Vastaava hoitaja, Kaupanvahvistaja, LKV, Partner
040 680 2825
janne.hietanen@bo.fi
Lue lisää


Anu Peltoniemi

Sisustussuunnittelija, stailaaja

anu@bo.fi
Lue lisää


Toni Haapakoski

Asuntomyyjä, Partner
040 569 8682
toni@bo.fi
Lue lisää


Sanna Jussila

LKV, Kiinteistönvälittäjä, Kaupanvahvistaja, Partner
050 300 1667
sanna.jussila@bo.fi
Lue lisää


Joni Romppainen

Asuntomyyjä, KTM, Partner
040 540 0672
joni@bo.fi
Lue lisää


Milla Karlsson

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kiat, Partner
0400 153 209
milla@bo.fi
Lue lisää


Kimmo Raappana

Kiinteistövälittäjä, LKV, Partner
044 243 6417
kimmo@bo.fi
Lue lisää


Jenni Määttä

Lomalla


Lue lisää


Riina Ek-Hietanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 5522 233
riina.ek-hietanen@bo.fi
Lue lisää


Eeva Takkunen

Visualisti, markkinointiviestijä, valokuvaaja
040 747 5552
eeva@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Lahti



René Piiroinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
044 594 8985
rene@bo.fi
Lue lisää


Niina Häkämies

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
050 331 6767
niina.hakamies@bo.fi
Lue lisää


Markku Heikkilä

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
0400 285 007
markku.heikkila@bo.fi
Lue lisää


Toni Mäenpää

Myyntijohtaja, Kiinteistönvälittäjä, LKV, Osakas
040 709 9009
toni.maenpaa@bo.fi
Lue lisää


Johanna Mattila

Sisustusarkkitehti, Stailisti

johanna.mattila@bo.fi
Lue lisää


Leena Talvio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 152 4062
leena.talvio@bo.fi
Lue lisää


Eetu Vikman

Asuntomyyjä, Partner
045 203 8600
eetu.vikman@bo.fi
Lue lisää


Henna Raivio

Myyntisihteeri
041 545 1911
henna.stenborg@bo.fi
Lue lisää


Janita Matilainen

Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT, Partner
040 727 7281
janita.matilainen@bo.fi
Lue lisää


Marja Jääskeläinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
044 357 6157
marja.jaaskelainen@bo.fi
Lue lisää


Hannele Leivo-Kaija

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
0400 295 104
hannele@bo.fi
Lue lisää


Susanna Kivioja

Muotoilija, Sisustussuunnittelija

susanna.kivioja@bo.fi
Lue lisää


Anna Nikunen

Aluejohtaja, LKV, LVV, Partner
044 906 8340
anna.nikunen@bo.fi
Lue lisää


Mira Kampman

Asuntomyyjä, Partner
040 041 1246
mira.kampman@bo.fi
Lue lisää


Katja Kolu

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
0400 199 076
katja.kolu@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Jyväskylä



Miia Juntunen

Valokuvaaja, visualisti


Lue lisää


Sami Nivala

Myyntijohtaja, LKV, KED, Kaupanvahvistaja
040 069 6231
sami.nivala@bo.fi
Lue lisää


Mari Valkeinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, Kaupanvahvistaja, Partner
040 746 2502
mari.valkeinen@bo.fi
Lue lisää


Liisa Kulmala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, Partner
040 968 3531
liisa.kulmala@bo.fi
Lue lisää


Hanna Latva-Lusa

Toimistosihteeri, LKV

hanna.latva-lusa@bo.fi
Lue lisää


Katja Pyörälä

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 541 2504
katja.pyorala@bo.fi
Lue lisää


Piritta Huumo

Asuntomyyjä, Partner
045 197 8710
piritta.huumo@bo.fi
Lue lisää


Päivi Riuttamäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner
045 182 5863
paivi@bo.fi
Lue lisää


Saara Ilmarinen

Stailaaja, visualisti


Lue lisää


Nina Riihimäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Sisustussuunnittelija, Kaupanvahvistaja, Partner
044 230 1931
nina.riihimaki@bo.fi
Lue lisää


Pentti Mustonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kaupanvahvistaja, Partner
044 231 4650
pentti.mustonen@bo.fi
Lue lisää


Anna-Kaisa Viljanmaa

Asuntomyyjä, Partner
045 182 9525
anna-kaisa@bo.fi
Lue lisää


Nina Saleva

Myyntipäällikkö, LKV, Kaupanvahvistaja, Partner
045 264 8177
nina.saleva@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Vantaa



Katariina Ahlbäck

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
050 521 2508
katariina.ahlback@bo.fi
Lue lisää


Sari Kullberg

Asuntomyyjä, Partner
0400 615 557
sari.kullberg@bo.fi
Lue lisää


Laura Mitrunen

Asuntomyyjä, Partner
0400 589 224
laura.mitrunen@bo.fi
Lue lisää


Mika Leinonen

Asuntomyyjä, Partner
040 054 7735
mika.leinonen@bo.fi
Lue lisää


Eeva Ripatti

Toimistosihteeri
041 534 9443
eeva.ripatti@bo.fi
Lue lisää


Tanja Piira

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 180 6556
tanja.piira@bo.fi
Lue lisää


Marjo Naukkarinen

Suunnittelija, stailaaja, sisällöntuottaja
040 506 0441
marjo.naukkarinen@bo.fi
Lue lisää


Sanna Rokala

Asuntomyyjä, Partner
040 555 8470
sanna.rokala@bo.fi
Lue lisää


Nina Männikkö

LKV, KiAT, Partner
040 543 9805
nina.mannikko@bo.fi
Lue lisää


Päivi-Sisko Niemi

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
044 241 3646
paivi-sisko.niemi@bo.fi
Lue lisää


Mia Lehtonen

Myyntipäällikkö, YKV, LKV, Partner, Kaupanvahvistaja
0400 369 666
mia@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Porvoo



Saara Murtovaara

Aluejohtaja, vastaava hoitaja
040 764 4317
saara@bo.fi
Lue lisää


Jatta Toivola

Kiinteistönvälittäjä LKV, Partner
040 764 4316
jatta@bo.fi
Lue lisää


Nita Hauhia

Visualisti

nita@bo.fi
Lue lisää


Kristian Lindfors

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
050 326 9090
kristian@bo.fi
Lue lisää

BO LKV Tampere



Sari Mesiranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 223 0600
sari@bo.fi
Lue lisää


Eetu Ehrola

Asuntomyyjä, Partner
0400 235 663
eetu@bo.fi
Lue lisää


Noora Raitanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAt
040 414 0180
noora@bo.fi
Lue lisää


Irma Nieminen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 186 3399
irma.nieminen@bo.fi
Lue lisää


Valtteri Lampinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
044 077 8988
valtteri@bo.fi
Lue lisää


Jesse Niittymäki

LKV, DI, Partner
040 678 7516
jesse@bo.fi
Lue lisää


Heini Isotalo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
0400 769 212
heini@bo.fi
Lue lisää


Riina Ritola

Aluejohtaja, LKV, Kaupanvahvistaja, Vastaava hoitaja
050 441 1772
riina@bo.fi
Lue lisää


Petri Pykäläinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
0400 631 605
petri@bo.fi
Lue lisää


Anne Kytömäki

Kiinteistönvälittäjä, Projektijohtaja, LKV, KiAT, Partner
040 527 5137
anne.kytomaki@bo.fi
Lue lisää


Anna Saravo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
044 050 0659
anna.saravo@bo.fi
Lue lisää


Jussi Kuitunen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Partner
040 560 6654
jussi.kuitunen@bo.fi
Lue lisää


Markku Airola

Asuntomyyjä, Partner
040 541 1889
markku.airola@bo.fi
Lue lisää


Hanna Löytynoja

Asuntomyyjä, Partner
050 574 6279
hanna.loytynoja@bo.fi
Lue lisää


Janne Suoniemi

Asuntomyyjä, Partner
0400 766 507
janne@bo.fi
Lue lisää


Sami Nyman

Yhteistyöyrittäjä, LKV, Kiat
040 358 8839
sami.nyman@bo.fi
Lue lisää


Mikko Lamu

Asuntomyyjä, Partner
0400 357 100
mikko.lamu@bo.fi
Lue lisää


Laura Lahtinen

Toimistopäällikkö
044 051 0821
laura@bo.fi
Lue lisää


Anna Pylsy

ÄITIYSLOMALLA


Lue lisää


Laura Touronen

Stailaaja, sisällöntuottaja

laura.touronen@bo.fi
Lue lisää


Tiina Turpeinen

Toimistosihteeri
040 676 4497
tiina.turpeinen@bo.fi
Lue lisää


Mika Jaskari

Asuntomyyjä, Partner
040 650 3377
mika@bo.fi
Lue lisää


Marko Vähätalo

Asuntomyyjä, Partner
050 466 6315
marko.vahatalo@bo.fi
Lue lisää


Eero Konttila

Myyntijohtaja, LKV, Osakas
0500 622 699
eero.konttila@bo.fi
Lue lisää


Marko Lamu

Myyntijohtaja, LKV, KiAT
040 801 3166
marko.lamu@bo.fi
Lue lisää

Bo Family Group Oy



Tuomas Mäkelä

YRITTÄJÄ, PERUSTAJAOSAKAS
040 553 6445
tuomas@bo.fi
Lue lisää


Anna Ritakallio-Mäkelä

YRITTÄJÄ, PERUSTAJAOSAKAS
050 577 0564
anna@bo.fi
Lue lisää


Anssi Kiviranta

YRITTÄJÄ, LKV
PERUSTAJAOSAKAS

050 313 0611
anssi@bo.fi
Lue lisää


Peeta Peltola

Luova johtaja
044 559 5979
peeta@bo.fi
Lue lisää


Kati Kulmala

Talouspäällikkö
040 737 2585
kati@bo.fi
Lue lisää


Kati Rasku

Mediayhteistyöt
040 836 4286
kati.rasku@bo.fi
Lue lisää


Martti Leskinen

Kiinteistöneuvos

martti.leskinen@bo.fi
Lue lisää


Matias Lukander

Luova suunnittelija
045 128 1912
matias.lukander@bo.fi
Lue lisää


Sanni Koffert

AD, muotoilija

sanni.koffert@bo.fi
Lue lisää


Saija Boedeker

Sopimusasiantuntija, oikeustradenomi, LKV, YKV

saija@bo.fi
Lue lisää


Tuomo Räsänen

Toimitusjohtaja
040 718 2840
tuomo@bo.fi
Lue lisää
Bo Match Sneak Peek