Soita 040 808 5466

BO LKV Turku



Johanna Hansén

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
040 969 6679
johanna.hansen@bolkv.fi
Lue lisää


Minna Stude

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 131 2886
minna@bolkv.fi
Lue lisää


Tuomas Mäkelä

TJ / LUOVA JOHTAJA, PERUSTAJAOSAKAS
040 553 6445
tuomas@bolkv.fi
Lue lisää


Heidi Cavander

Kiinteistönvälittäjä, LKV, YKV, Partner
050 5222 222
heidi@bolkv.fi
Lue lisää


Jutta Tanninen

SISUSTUSSUUNNITTELIJA / MUOTOILIJA

jutta@bolkv.fi
Lue lisää


Ismo Aaltonen

MYYNTINEUVOTTELIJA, KED, PARTNER
050 554 3642
ismo@bolkv.fi
Lue lisää


Jani Helenius

Asuntomyyjä, Partner
0400 185 947
jani@bolkv.fi
Lue lisää


Jutta Karihtala

Sisustussuunnittelija / muotoilija

jutta.karihtala@bolkv.fi
Lue lisää


Annika Virtanen

KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ LKV, PARTNER
050 540 4524
annika@bolkv.fi
Lue lisää


Johanna Willberg

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, LKV, PARTNER, KAUPANVAHVISTAJA, YKV
040 041 0248
johanna@bolkv.fi
Lue lisää


Karoliina Siikarla

KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ LKV, KiAT, PARTNER
040 571 4250
karoliina@bolkv.fi
Lue lisää


Maija Maunula

Asuntomyyjä, KiAT, Partner
044 252 9733
maija@bolkv.fi
Lue lisää


Anna Ritakallio-Mäkelä

MYYNTINEUVOTTELIJA, PERUSTAJAOSAKAS
050 577 0564
anna@bolkv.fi
Lue lisää


Kaarina Nikkanen

KiAT, PARTNER
040 053 2642
kaarina@bolkv.fi
Lue lisää

BO LKV Naantali



Sirena Kiviranta

JOHTAJA, LKV
PERUSTAJAOSAKAS

040 0848 920
sirena@bolkv.fi
Lue lisää


Kirsi Pursiainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, YKV, Partner
040 7189 065
kirsi@bolkv.fi
Lue lisää


Heidi Häkkinen

Asuntomyyjä, Partner
044 241 1083
heidi.hakkinen@bolkv.fi
Lue lisää


Sirpa Sobral

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner
040 670 7440
sirpa@bolkv.fi
Lue lisää


Anssi Kiviranta

MARKKINOINTIJOHTAJA, PERUSTAJAOSAKAS
050 313 0611
anssi@bolkv.fi
Lue lisää

BO LKV Helsinki



Matias Von Schantz

Myyntineuvottelija, Partner
0500 870872
matias@bolkv.fi
Lue lisää


Helena Kuikka

Toimistopäällikkö, YKV, LKV, KiAT, Kaupanvahvistaja
0400 165 947
helena@bolkv.fi
Lue lisää


Tiina Kantola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
044 0111066
tiina@bolkv.fi
Lue lisää


Aarno Saine

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
050 369 2400
aarno@bolkv.fi
Lue lisää


Janne Kieselbach

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 806 8299
janne.kieselbach@bolkv.fi
Lue lisää


Joel Huotilainen

Kiinteistönvälittäjä, Partner, LKV, LVV
040 775 0280
joel@bolkv.fi
Lue lisää


Rona Pomoell

Myyntineuvottelija, Partner
040 515 4747
rona@bolkv.fi
Lue lisää


Sofia Nikamo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, Partner
044 3312154
sofia@bolkv.fi
Lue lisää


Krista Malmivaara

KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ, LKV, KIAT, FM, PARTNER
040 521 9263
krista@bolkv.fi
Lue lisää


Kristina Nikkari

Asuntomyyjä, Partner
040 735 2019
kristina@bolkv.fi
Lue lisää


Jaana Kariniemi

Asuntomyyjä, Partner
0400 800 377
jaana@bolkv.fi
Lue lisää


Kia Kurikka

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM, Partner
040 680 7703
kia@bolkv.fi
Lue lisää


Erika Sihtola

Myyntineuvottelija, Partner
040 965 2172
erika@bolkv.fi
Lue lisää


Linda Fagerström

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 5402348
linda@bolkv.fi
Lue lisää


Katja Salmivuori

Myyntineuvottelija, Partner
045 111 1988
katja@bolkv.fi
Lue lisää


Marja Wickman

Äitiyslomalla
0405773736
marja@bolkv.fi
Lue lisää


Patrick Frisk

Asuntomyyjä, Partner, M.Sc.
040 5343590
patrick@bolkv.fi
Lue lisää


Nina Lampinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Sisustussuunnittelija, Partner
0400 943258
nina@bolkv.fi
Lue lisää


Peeta Peltola

Sisustussuunnittelija / stailisti


Lue lisää


Mia Lehtonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner, kaupanvahvistaja, YKV
0400 369666
mia@bolkv.fi
Lue lisää


Tuomas Mäkelä

TJ / LUOVA JOHTAJA, PERUSTAJAOSAKAS
040 553 6445
tuomas@bolkv.fi
Lue lisää

BO LKV Tampere



Noora Raitanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAt
040 414 0180
noora@bo.fi
Lue lisää


Mikko Levo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
040 9655 550
mikko@bolkv.fi
Lue lisää


Jesse Niittymäki

Asuntomyyjä, DI, Partner
040 678 7516
jesse@bolkv.fi
Lue lisää


Eetu Ehrola

Asuntomyyjä, Partner
0400 235 663
eetu@bolkv.fi
Lue lisää


Anna Saravo

Asuntomyyjä, partner
044 050 0659
anna.saravo@bolkv.fi
Lue lisää


Janne Suoniemi

Asuntomyyjä, Partner
0400 766 507
janne@bolkv.fi
Lue lisää


Sari Mesiranta

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner
045 2230 600
sari@bolkv.fi
Lue lisää


Marko Lamu

Myyntijohtaja, LKV, KiAT
040 801 3166
marko.lamu@bolkv.fi
Lue lisää


Laura Lahtinen

Toimistosihteeri
040 808 6045
laura@bolkv.fi
Lue lisää


Anne Kytömäki

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT
040 527 5137
anne@bolkv.fi
Lue lisää


Anna Pylsy

Sisustussuunnittelija, muotoilija

anna.pylsy@bolkv.fi
Lue lisää


Sami Nyman

Myyntijohtaja, LKV, KiAT
040 358 8839
sami.nyman@bolkv.fi
Lue lisää


Riina Ritola

Aluejohtaja, LKV, Kaupanvahvistaja
050 4411 772
riina@bolkv.fi
Lue lisää


Minna Laitsaari

Asuntomyyjä, KTM, Partner
050 372 5911
minna.laitsaari@bolkv.fi
Lue lisää


Kiinteistönvälittäjä, LKV

Julkaistaan pian